Żłobek Tęcza

ul. Sienkiewicza 90 lok. 31
15-005 Białystok

tel. 518 105 986
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 40798

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
Janusz Korczak

Żłobek Tęcza został przekształcony z dotychczas działającego od 1.11.2009 roku Klubu Malucha w żłobek, który działa na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech z dnia 4 lutego 2011 roku.

Od 2013 roku jesteśmy placówką dofinansowaną z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat trzech "Maluch" - konkursu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Żłobek Tęcza jest cieplutkim miejscem stworzonym dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Każde dziecko jest serdecznie przyjęte, znajduje uwagę i indywidualną opiekę.

Oferta:

  • Pracujemy na ogólnym programie opiekuńczo - wychowawczym stosowanym we wskazaniach wychowawczych do pracy z dziećmi do 3 roku życia.
  • Korzystając z metody systemu wychowania Marii Montessori stworzyliśmy jedną czternastoosobową grupę dzieci zróżnicowaną wiekowo. Taka grupa swoją strukturą przypomina rodzeństwo w rodzinie wielodzietnej i stwarza naturalne warunki rozwoju społecznego i umysłowego.
  • W żłobku są prowadzone zajęcia Sensoplastyka®. To marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100lat. Celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz oparcie procesu twórczego na podejściu coachingowym. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych.
  • Odbywają się również zajęcia, które w innowacyjny sposób wspomagają rozwój mowy dziecka poprzez usprawnianie ruchowe, słuchowe i słowne z zastosowaniem elementów muzyki, w tym rytmu jako czynnika porządkującego. Logorytmika – ruch słuch słowo.
  • Jesteśmy Partnerem Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”. Nauczamy języka angielskiego metodą Yellow House English.

Dzieci przebywające w Żłobku Tęcza są bezpieczne i szczęśliwe!

Żłobek Tęcza
Żłobek Tęcza
Żłobek Tęcza
Żłobek Tęcza
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1418 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39