28-latka kilkukrotnie okradła drogerie. Skanowała część zakupów, reszta chowała do torebki

2022.06.06 11:27
Policjanci zatrzymali 28-latkę podejrzaną o kradzieże kosmetyków. Przez miesiąc kilkukrotnie okradała 2 drogerie powodując straty na 1300 zł. Mundurowi w domu kobiety znaleźli skradzione przedmioty.
28-latka kilkukrotnie okradła drogerie. Skanowała część zakupów, reszta chowała do torebki
Fot: KPP w Sokółce
Część skradzionych przedmiotów

W ubiegłym tygodniu sokólscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednej z sokólskich drogerii. Pracownicy ochrony przyłapali kobietę, która skanując zakupy na kasie samoobsługowej zapłaciła za 2 produkty, a pozostałe 6 schowała do torebki.

- Jak ustalili mundurowi to nie pierwsza kradzież mieszkanki powiatu sokólskiego. Wyszło bowiem na jaw, że przez miesiąc kilkukrotnie kradła w dwóch drogeriach w mieście. Jej łupem padły nie tylko kosmetyki, ale również ręczniki kąpielowe, kubek i parasol. Wartość skradzionych przedmiotów pokrzywdzeni wycenili na ponad 1300 zł - informują funkcjonariusze z KPP Sokółka.

Podczas przeszukania w domu kobiety policjanci znaleźli część skradzionych przedmiotów. Podejrzana usłyszała dwa zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

767 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39