3 podlaskie urzędy skarbowe są przyjazne przedsiębiorcom

2017.06.30 08:04
Pierwszy i Drugi Urząd Skarbowy oraz Urząd Skarbowy w Łomży to podlascy laureaci XV edycji ogólnopolskiego konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".
3 podlaskie urzędy skarbowe są przyjazne przedsiębiorcom
Fot: Dorota Mariańska
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku

Głównym założeniem organizowanego przez Business Centre Club konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania.

Konkurs współorganizowany jest przez Ministerstwo Finansów. W tegorocznej, XV już edycji za promowanie wysokich standardów działalności w zakresie obsługi podatników, a także profesjonalną i rzetelną współpracę wyróżniono 70 urzędów skarbowych.

Wśród nich są 3 podlaskie placówki - Pierwszy i Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku oraz Urząd Skarbowy w Łomży. Jak informuje rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku Radosław Hancewicz, Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku otrzymywał wyróżnienie w każdej edycji konkursu. Natomiast 12 razy w gronie wyróżnionych urzędów skarbowych znalazła się białostocka "dwójka", a 8 razy łomżyński urząd.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39