3 TRIO - RESTAURACJA

ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok

tel. 85 745 54 22, 85 745 40 50, 539 327 215
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 248968

FACEBOOK | INSTAGRAM

3 Trio Restauracja: Kuchnia to nasza pasją, która zaintrygowała nas jeszcze przed hotelarstwem, a jej owocem jest właśnie hotelowa Restauracja 3 Trio.Od 1993 nieprzerwanie dbamy o wyjątkowe doznania kulinarne naszych Gości.
Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Bazujemy na tradycyjnych, rodzinnych przepisach oraz regionalnych produktach. Każda pora roku wnosi do naszego menu nowe smaki, które w połączeniu z doskonałym winem tworzą absolutną harmonię.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne, klimatyzowane wnętrza o nowoczesnej stylistyce, ogród letni z bujną roślinnością oraz duży, bezpłatny parking.

Restauracja 3 Trio jest idealna na każdą okazję.

Organizujemy:
- chrzciny
- komunie
- wesela
- bankiety
- catering
- wigilie firmowe
- imprezy, szkolenia i konferencje dla firm i grup zorganizowanych

Zapewniamy profesjonalny serwis na najwyższym poziomie oraz możliwość rezerwacji sal na wyłączność od 8 do 250 osób. Dążymy do tego, aby każde spotkanie zorganizowane w naszej restauracji było pełne pozytywnych emocji i na długo pozostało w Państwa pamięci.
Wybierając restaurację w Białymstoku, warto wybrać się właśnie tutaj, ze względu na doskonałą kuchnię, ale także profesjonalną obsługę, która zadba o Państwa wygodę i zadowolenie.

Catering: Poznaj smaki Restauracji 3 Trio na wynos https://www.hotel3trio.pl/restauracja/menu

Hotel 3 Trio / Pokoje: Do dyspozycji Gości oferujemy115 miejsc w 70 pokojach 1 i 2-osobowych typu Comfort, Superior oraz Executive.
Nasz hotel znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Białegostoku, przy ulicy Hurtowej 3, około 5 minut drogi od centrum miasta.
Polecamy szczególnie w podróżach służbowych, gwarantując wygodę, wyśmienitą kuchnię oraz prosty i szybki dojazd z pominięciem zatłoczonego centrum. Zaletą Hotelu jest duży, bezpłatny parking na 85 miejsc oraz ogród letni z bujną roślinnością.

3 TRIO - RESTAURACJA
3 TRIO - RESTAURACJA
3 TRIO - RESTAURACJA
3 TRIO - RESTAURACJA
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1023 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39