» wszystkie informacje

Patronat medialny nad imprezą

Organizujesz ciekawe wydarzenie i chciałbyś, żeby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób?
Możemy Ci pomóc w jego promocji. Jako BiałystokOnline.pl obejmujemy patronatem medialnym różne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe - od dużych, masowych imprez po nawet bardzo niszowe ale ciekawe inicjatywy.

Patronat medialny jest formą współpracy polegającą na wymianie korzyści.

Promujemy wydarzenie na popularnych stronach BiałystokOnline.pl za pomocą różnych form m.in. umieszczenia dokładnej informacji o wydarzeniu w kalendarzu wydarzeń (zawierającej opis, materiał graficzny, aktywne linki), publikację artykułów zapowiadających i recenzji, fotoreportaży, konkursów czy emisji banerów reklamowych.

A organizator za pomocą dostępnych środków promuje Portal BiałystokOnline jako patrona medialnego wydarzenia.

Najczęściej stosujemy: logo BiałystokOnline na wszelkich materiałach drukowanych promujących wydarzenie, logo na internetowej stronie imprezy, umieszczenie banera reklamowego, roll-upa podczas imprezy, zamieszczenie informacji o Patronacie Medialym BiałystokOnline w spotach reklamowych wydarzenia, oznaczenie w postach w social mediach, informację słowną o patronacie w zapowiedzi np. na scenie (w trakcie imprezy). W przypadku imprez biletowanych oczekujemy przekazania kilku biletów do rozdysponowania w konkursie dla użytkowników Portalu.

Przedstawione opcje pokazują jedynie część możliwości. W zależności od rangi wydarzenia, ilości uczestników, rodzaju materiałów promujących wydarzenie oraz jego specyfiki jesteśmy otwarci na działania niestandardowe.

Dokładne warunki współpracy w ramach patronatu medialnego ustalamy indywidualnie, dla każdego wydarzenia z osobna.

Organizatorom prowadzącym działalność o charakterze impresaryjnym możemy zaoferować w dłuższą, nie ograniczającą się do jednego wydarzenia, współpracę.

Chciałbyś z nami porozmawiać na temat Patronatu Medialnego?
Napisz do nas imprezy@bialystokonline.pl lub zadzwoń 85 746 07 39.

538 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39