POLECAMY
Funkcjonariusze z placówki straży granicznej w Bobrownikach zatrzymali czterech cudzoziemców, którzy nielegalnie dostali się do Polski z Białorusi.
- Cudzoziemców ujęto dzięki informacji przekazanej przez mieszkańca pogranicza. Zatrzymani to obywatele Afganistanu, którzy nielegalnie przekroczyli granicę na terytorium ochranianym przez placówkę w Michałowie - podał w serwisie internetowym podlaskiej straży granicznej Józef Puczyński. Cudzoziemcy pozostają w dyspozycji funkcjonariuszy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Bobrownikach.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl)
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji