Białystok Online

Biznes

5 dni biznesowych spotkań, czyli X Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

2013.04.13 00:00
5 dni biznesowych spotkań, czyli X Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Fot: sxc.hu

Festiwal BOSS to cały tydzień spotkań i imprez, podczas których osoby młode zapoznają się z zagadnieniami biznesowymi i będą uczyć się nabywania tzw. umiejętności miękkich w biznesie. Białystok jest jednym z 17 miast, w których odbędzie się impreza.

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces odbędzie się już po raz 10. Jubileuszowa edycja będzie okazją do spotkania z ludźmi sukcesu, biznesmenami i przedsiębiorcami. Imprezę organizuje Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club i jest ona przygotowywana przez studentów dla studentów. Celem spotkania jest przybliżenie młodym praktycznych biznesowych rozwiązań i uzupełnienie wiedzy z tego zakresu.

W tym roku impreza potrwa aż 5 dni i będzie podzielona na 5 modułów tematycznych, m.in. z tematyki HR, marketingu, public relations czy start-up’ów, z których prezentację przeprowadzi 15 prelegentów.

Aby wziąć udział w festiwalu BOSS, należy wypełnić zgłoszenie na stronie bialystok.festiwalboss.pl (zakładka "Zapisy").

Harmonogram Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces

Joanna Kulik

Joanna Kulik

joanna.k@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas