Abc Insekt Białystok - Dezynfekcja Deratyzacja Zwalczanie pluskiew

ul. M. Skłodowskiej-Curie 3
15-950 Białystok

tel. 664 769 061
Czynne: Wizyty umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 21865

Firma Abc Insekt - zwalczanie pluskiew, prusaków, karaluchów, usuwanie gniazd os i szerszeni, odpluskwianie oferuje profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na terenie Białegostoku oraz okolic. Zakres naszej działalności to zwalczanie pluskwy domowej, prusaków, karaluchów, much, mrówek, moli spożywczych i ubraniowych, rybików cukrowych, myszy, roztoczy, pleśni, grzybów i wielu innych oraz ochrona zakładu przed szkodnikami. Wszystkie nasze usługi objęte są pisemną gwarancją.

Podczas wykonywania dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji skupiamy się na dokładnym i skrupulatnym przeprowadzeniu zabiegu. Wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością i dbałością.

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt: 664 769 061

Likwidacja, zwalczanie pluskwy domowej

 • Pluskwa domowa jest małym owadem aktywnym w nocy i żywiącym się ludzką krwią. Pluskwy są dobrze przystosowane do życia w otoczeniu człowieka, dlatego szybko i łatwo mogą stać się prawdziwa plagą każdego domu i mieszkania. Pluskwa jest czerwonobrunatnym, owalnym owadem, o silnie spłaszczonym odwłoku zwężającym się ku przodowi, z dobrze widocznymi czułkami i mikroskopijnymi włoskami na głowie. Dorosłe osobniki maja ok. 4 - 6 mm długości. Owady unikają światła i są aktywne w nocy i krótko przed świtem. Jednak przy dużym zapluskwieniu mieszkania owady mogą pojawiać się w naszym otoczeniu nawet w ciągu dnia.
 • Pluskwy najczęściej możemy spotkać w łóżku (w miejscach łączenia elementów drewnianych, w szwach, pod łóżkiem), za listwami podłogowymi, w ościeżnicach drzwi, za obrazami, w pęknięciach i w otworach ścian, w gniazdkach elektrycznych.
 • Zabieg dezynsekcji przeciw pluskwom musi być wykonany dwa razy w maksymalnie trzytygodniowym odstępie czasu. Drugi zabieg ma na celu pozbycie się pluskiew, które w czasie pierwszego zabiegu przebywały w jajkach i wykluły się dopiero po pierwszym oprysku. Niestety żadne preparaty obecne na rynku nie zabijają pluskiew, które dopiero rozwijają się w jajkach.

Likwidacja, zwalczanie prusaków, karaluchów

 • Istnieje około 30 gatunków karaczanów, które żyją w otoczeniu człowieka. Z tej grupy najbardziej pospolite szkodniki w Polsce to karaczan prusak i karaczan (karaluch) wschodni. Karaluchy żyją w budynkach, do których przyciąga je ciepło i łatwość, z jaką mogą zdobyć pożywienie. Owady są doskonale przystosowane do życia w ludzkich siedliskach każdego typu. Karaczany unikają światła i są aktywne w nocy. Dorosły karaczan prusak ma około 1,3 - 1,6 cm długości i jest koloru brązowego do prawie czarnego. Posiada dobrze widoczne czułki i duże skrzydła, ale nie potrafi latać. Mimo że karaluchy są bardzo płochliwe, można je stosunkowo łatwo dostrzec nocą, zwłaszcza podczas zapalania światła owady te w popłochu szukają schronienia w miejscach nieoświetlonych.
 • Dezynsekcja wykonywana jest metodą zintegrowaną, czyli przy zastosowaniu dwóch lub większej ilości środków owadobójczych w celu lepszego zwalczenia i zabezpieczenia mieszkania przed wnikaniem owadów w przyszłości. Dezynsekcja przeciw karaluchom i prusakom wykonywana jest przy pomocy efektywnego i przeznaczonego do tego celu żelu, który jest aplikowany w miejscach gdzie karaluchy, prusaki są aktywne, w miejscach najmniej widocznych. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia, w których widoczne były insekty opryskiwane są preparatem owadobójczym o wydłużonym działaniu i posiadającym substancję wabiącą. Podczas dezynsekcji żelowej nie trzeba opuszczać mieszkania, a cały zabieg trwa około 30 min.

Ozonowanie- likwidacja uciążliwych zapachów, bakterii i roztoczy w firmach i domach prywatnych

 • Ozonowanie pomieszczeń- mieszkania, domy, sale konferencyjne, przyczepy kempingowe, domki letniskowe, magazyny, szpitale, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, siłownie, kluby fitness, puby, restauracje oraz pokoje hotelowe, w których dodatkowo oferujemy dezynfekcję materacy, kołder i koców.

 • Ozonowanie usuwa wszystkie niebezpieczne dla zdrowia alergeny, bakterie, wirusy, roztocza i ich odchody, a także grzyby oraz ich zarodniki. Po zabiegu ozonowania pomieszczenie jest wolne od wszelkiego rodzaju czynników mających negatywny wpływ na drogi oddechowe.

Ochrona zakładu przed szkodnikami - program ochrony przed szkodnikami

 • Specjalizujemy się także w wykonywaniu monitoringów DDD zgodnie z systemem HACCP (GMP/ GHP) oraz IPM (Integrowane Metody Zwalczania Szkodników). Takie zabezpieczenie pozwala na systematyczną ochronę Państwa obiektów przed natarczywością nieproszonych gości (insektów, gryzoni). Jest to działanie profilaktyczne, które pozwala na szybką reakcję w przypadku inwazji szkodników. Dzięki wprowadzeniu systematycznej kontroli i ochrony przed szkodnikami, Państwa obiekt będzie miejscem wolnym od gryzoni i owadów.
 • Ceny ustalamy indywidualnie.
 • Udzielamy gwarancji na przeprowadzone usługi.
 • Wszystkie stosowane przez nas preparaty zostały dopuszczone do obrotu i posiadają atest Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej.

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt: 664 769 061 oraz zapraszamy na naszą stronę www.abcinsekt.pl

Abc Insekt Białystok - Dezynfekcja Deratyzacja Zwalczanie pluskiew
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1551 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39