Ach te Miss...

2006.04.24 00:00
Przygotowania do finału Miss Polonia Podlasia 2006 nabrały tempa. 38 mieszkanek regionu podlaskiego, wybranych z ponad 100 uczestniczących w castingach w Białymstoku, Łomży i Suwałkach uczestniczy w zajęciach choreograficznych, udziela liczych wywiadów, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Kilkanaście dni temu 22 panny dorosłe i 16 nastolatek przez 2 dni uczestniczyły w zajęciach poznawania sztuki makijażu (Szkoła Makijażu i Stylizacji "VISAGE"), a także pozowały do zdjęć, które zaprezentowane będą podczas finału 20 maja w Teatrze Dramatycznym im.A.Węgierki, w "Gazecie Współczesnej" i stronach Portalu BialystokOnline.pl oraz www.admis.pl
Kliknij tutaj aby obejrzeć zdjęcia z sesji fotograficznej.


Wszystkie finalistki już teraz zgodnie mówią, że przygoda związana z udziałem w wyborach Miss Polonia Podlasia jest wspaniałym doświadczeniem, które dostarcza niezapomnianych przeżyć i stanowi doskonałą zabawę.
Doskonale wiedzą, że zdobycie tytułu najpiękniejszej otwiera drogę do świata modelingu, reklam, a także stwarza możliwość reprezentowania Polski na największych i najbardziej prestiżowych konkursach piękności min. Miss World, Miss Universe, Miss Iternational, Miss Europe, Miss Baltic Sea i innych.
Czy wśród nich jest przyszła Miss Polonia 2006? O tym przekonamy się podczas finału Miss Polonia 19 sierpnia.

Już teraz zapraszamy wszystkich Państwa na finał regionalny Miss Polonia Podlasia 2006 20 maja do Teatru Dramatycznego im.A.Węgieki w Białymstoku (informacje dotycząca biletów już wkrótce na stronie www.admis.pl)

W związku z tworzeniem archiwum konkursu Miss Podlasia bardzo chcielibyśmy skontaktować się z laureatkami tytułow Miss Podlasia sprzed lat. Niestety większość adresów jest nieosiągalna, dlatego Drogie Panie odezwijcie się do nas - adres mailowy dommas@wp.pl

W finale Miss Polonia Podlasia 2006 po przejściu 2 etapowych eliminacji wystąpią 22 kandydatki pełnoletnie:
Urszula Zimnoch (Białystok), Marta Kostecka (Suraż), Anna Jastrzębska (Białystok), Marta Gawryło (Jasionówka), Milena Bukrejewska (Augustów), Judyta Piekarek (Suwałki), Izabela Kownacka (Łomża), Katarzyna Borowska (Białystok), Monika Stankiewicz (Bargłów Kościelny), Ewelina Kownacka (Wasilków), Anna Trzaska (Łomża), Sylwia Sokołowska (Wysokie Mazowieckie), Milena Lutrzykowska (Nowogród), Ewa Ramotowska (Stawiski), Izabela Hryniewicka (Białystok), Magdalena Tercyjak (Ostrołęka), Izabela Sokołowska (Grajewo), Kamila Matyszewska (Białystok), Milena Kulik (Grajewo), Sandra Siliwończuk (Białystok), Anna Maksimowicz (Białystok) oraz Weronika Kitlas (Białystok).

Kliknij tutaj aby obejrzeć zdjęcia z sesji fotograficznej.

1016 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39