Akademia Maturzysty. Można zapisywać się na bezpłatne zajęcia

2015.12.10 00:00
Trwa rekrutacja do tegorocznej, trzeciej już edycji Akademii Maturzysty. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w darmowych zajęciach z literatury i języka polskiego, które mają pomóc im w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.
Akademia Maturzysty. Można zapisywać się na bezpłatne zajęcia
Fot: pixabay.com

Akademię Maturzysty organizuje Klub Humanistów działający przy Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. W rolę prowadzących wcielą się studenci i wykładowcy tego Wydziału.

Program obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Będzie to repetytorium z wiedzy obejmującej wszystkie epoki literackie, od antyku po współczesność. Uczestnicy Akademii będą mieli okazję pracować z materiałami źródłowymi i doskonalili umiejętności czytania ze zrozumieniem. Otrzymają też niezbędne materiały. Zaplanowano także indywidualne konsultacje. Na koniec kursu każdy dostanie pamiątkowe zaświadczenie.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, do 18 kwietnia. W sumie będzie to 14 dziewięćdziesięciominutowych spotkań. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 grudnia o 18.30 na Wydziale Filologicznym UwB, przy placu Uniwersyteckim 1.
Chętni mogą się zgłaszać do 11 grudnia wysyłać e-mail na adres: akademiamaturzysty.uwb@wp.pl.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1533 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39