Aktor z serialu "M jak miłość" odwiedzi Białystok. W jakim celu? [KONKURS]

2024.01.16 11:57
W najbliższym czasie miłośnicy kultury i nostalgii lat 20. i 30. XX wieku będą mogli uczestniczyć w retro recitalu "Album rodzinny" aktora Kacpra Kuszewskiego. Wydarzenie zabierze uczestników w podróż do minionych czasów.
Aktor z serialu "M jak miłość" odwiedzi Białystok. W jakim celu? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Retro recital z humorem: Kacper Kuszewski "Album rodzinny" będzie prezentowany w niedzielę (21 stycznia) w Nie Teatrze.

Recital "Album rodzinny"

Recital "Album Rodzinny" Kacpra Kuszewskiego przenosie widzów w atmosferę lat 20. i 30. XX wieku. Aktor przedstawi pełną humoru podróż do minionych czasów, korzystając z inspiracji ze starego rodzinnego albumu i nieznanych postaci z przeszłości. Inspiracją do powstania recitalu był stary rodzinny album. Piosenki, nawiązujące do rytmów fokstrota, swingu, charlestona i tanga, stworzą galerię postaci, miejsc i sytuacji, które mogły zdarzyć się lub zdarzyły naszym dziadkom. Teksty piosenek, mimo że opisują sprawy sprzed lat, odnoszą się również do współczesnej rzeczywistości.

Recital nie ogranicza się jedynie do muzyki. Recital przeplatany jest konferansjerką, opartą na cytatach z poradników deklamatoryki z XIX wieku, fragmentach podręczników dobrych manier oraz rodzinnych anegdot. W atmosferę dawnych lat uczestników wprowadzi również scenografia i wizualizacje.

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Zdobył ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Marka Mostowiaka w popularnym serialu "M jak miłość". Oprócz tego, jego kariera obejmuje również działalność teatralną, filmową, dubbingową i muzyczną.

Jako aktor teatralny zadebiutował w 1989 roku na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni, a po ukończeniu studiów aktorskich w Akademii Teatralnej w Warszawie, zaczął występować zarówno na deskach teatralnych, jak i w produkcjach filmowych oraz serialach.

W 2015 roku wydał płytę studyjną "Album rodzinny", a w latach 2016–2018 był wokalistą zespołu Leszcze. Kuszewski brał również udział w różnych programach rozrywkowych, takich jak "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo".Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Retro recital z humorem: Kacper Kuszewski "Album rodzinny"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

877 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39