POLECAMY
Znaleziono 37102 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.01.10 00:00
Tę kamienicę znają nie tylko osoby interesujące się historią Białegostoku. Dostojny budynek przy wiadukcie Dąbrowskiego od wielu lat niestety straszy białostoczan. Jest jednak szansa, że wkrótce będzie zachwycał - idzie na sprzedaż.
W procesie dotyczącym wypadku autokaru z licealistami koło Jeżewa zeznawał kolejny biegły. Nie dał on jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytania o zachowanie kierowcy autokaru.
Białostocki przedsiębiorca, który korzystał z bazy danych konkurenta został skazany na karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Orzeczenie sądu jest prawomocne.
Do białostockiego sądu rejonowego wpłynął akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu Sebastianowi K. Śledczy zarzucają mężczyźnie m.in. fałszowanie dokumentów, oszustwo i kradzież.
Dziś (10.01) w ciągu całego dnia może padać deszcz - nie zapomnijmy wziąć ze sobą parasola.
Aktualności 2014.01.09 00:00
Od 10 stycznia do 7 lutego w Białymstoku będą działały 2 punkty zbierania poświątecznych choinek.
Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał mężczyznę, który prowadząc auto potrącił na pasach staruszkę. Kobieta weszła na przejście na czerwonym świetle.
Dwaj białostoczanie okradli kolegę z karty bankomatowej. Podając się za policjantów, chcieli od siostry pokrzywdzonego uzyskać do niej pin. Kobieta nie dała się oszukać i powiadomiła policję.
2013 to był dobry rok - oceniają członkowie zarządu województwa podlaskiego. Co natomiast przyniesie przyszłość? Jest kilka wyzwań, ale spośród nich ulatuje sprawa budowy lotniska.
79-latka, przechodząc przez przejście dla pieszych, zaczepiła o linkę holowniczą, za pomocą której kierowca seata ciągnął mitsubishi. W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala.
Tuneliki dla rowerów, zamontowane w schodach przejścia podziemnego pod skrzyżowaniem Sienkiewicza-Piłsudskiego absolutnie nie spełniają swojej funkcji. Na szczęście już się to zmienia.
Białostocki sąd okręgowy ponownie bada sprawę dwóch mężczyzn, którzy brutalnie pobili i udusili właściciela mieszkania przy ul. Ukośnej.
Nie zatrzymał się do kontroli, rozbił samochód i próbował zepchnąć radiowóz z drogi. Gdy wpadł w ręce mundurowych okazało się, że 35-letni mieszkaniec gminy Płaska nie posiada uprawnień do kierowania, a badanie alkomatem wykazało 2,8 promila alkoholu w jego organizmie.
Białostocka prokuratura oskarżyła Andrzeja P. o rozpowszechnianie antysemickich ulotek. Mężczyzna miał stać pod szkołą i rozdawać je uczniom.
Temperatura wciąż na plusie. Dziś (9.01) mimo pochmurnego nieba, będzie ciepło.
Aktualności 2014.01.08 00:00
95 warsztatów, szkolenia, sympozjum naukowe oraz 2 publikacje - Stowarzyszenie na rzecz Kultury i Dialogu 9/12 we współpracy z Instytutem Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku zakończyło projekt "Różnorodność - podaj dalej! 2013".
Sąd Rejonowy w Białymstoku odroczył proces dwóch mężczyzn oskarżonych o pomoc w ukrywaniu się Katarzynie W.
Iwona Wendel podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju monitorowała postęp prac związanych z budową regionalnej sieci szerokopasmowej w województwie podlaskim.
Potrącony przez toyotę 49-latek w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Do wypadku doszło na krajowej 61.
Pijana 35-latka opiekowała się swoją 3-letnią córką. Kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.
Kultura i Rozrywka 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.03.31 17:00
Aktualności 2026.03.31 14:00
Sport 2026.03.31 13:47
Dom 2026.03.31 13:34
Biznes 2026.03.31 11:50
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji