POLECAMY
Znaleziono 37211 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2013.09.18 00:00
Szkoła języków obcych English Colours udzieli zniżek członkom dużych rodzin. To już kolejna firma, która zdecydowała się przystąpić do programu Białostockiej Karty Dużej Rodziny.
Kończy się proces w sprawie śmierci 24-latka przed jednym z białostockich klubów. Sąd przesłuchał kolejnych świadków.
Łomżyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rynny z jednego z miejskich kościołów. 19-latek usłyszał już zarzut. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Magistrat podjął decyzję o przerwaniu odbioru budynków Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Zdaniem miasta inwestycja, wbrew informacjom wykonawcy, nie jest skończona.
Kolneńscy policjanci maja już fiolkę z substancją, która prawdopodobnie została rozpylona we wtorek (17.09) w Liceum Ogólnokształcącym. Mundurowi ustalają, jaki gaz został użyty.
Festiwale, Opera i Filharmonia Podlaska oraz port w Łomży - to tylko wybrane produkty turystyczne, które znalazły się w najlepszej dziesiątce.
Zakończył się proces Tomasza P. oskarżonego o zastraszanie świadków innego procesu dotyczącego brutalnej rasistowskiej bójki w centrum miasta. 27-latkowi grozi rok więzienia.
W środę (18.09) wojewoda podlaski, prezes spółdzielni mieszkaniowej "Słoneczny Stok" oraz przedstawiciele instytucji społecznych podpisali "Partnerstwo na rzecz Aktywnego Osiedla". Jest to reakcja na zdarzenia o charakterze rasistowskim, które w ostatnich miesiącach miały miejsce na osiedlu Leśna Dolina.
Dwaj sprawcy śmiertelnie skatowali mieszkańca Wasilkowa. Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie pobicia w podbiałostockiej miejscowości.
Szarość i niskie temperatury - tak synoptycy zapowiadają kolejne dni. Pogoda nie będzie przyjazna dla meteopatów.
Aktualności 2013.09.17 00:00
Jak podają ogólnopolskie media, dzisiaj wieczorem w całym kraju ewakuowano klientów wszystkich lokali sieci McDonald's, ponieważ centrala firmy w Warszawie otrzymała telefon, że w jednym z nich podłożono bombę.
Białostocka prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom, którzy pobili nastoletniego Czeczena w miejskim autobusie.
Ponad 300 osób ewakuowano, zaś ok. 40 trafiło do szpitala wskutek rozpylenia gazu w Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Kolnie. Nie udało się jeszcze ustalić, co to za substancja oraz kto jest odpowiedzialny za jej rozpylenie.
Przez cały tydzień we wszystkich pociągach REGIO można przewozić rower za darmo. Przewozy Regionalne zachęcają swoich pasażerów do udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu.
Zarząd województwa podczas posiedzenia, któremu przewodniczył wicemarszałek Mieczysław Baszko, zaakceptował warunki konkursu w ramach Programu Operacyjnego "Ryby".
Pismo samorządu terytorialnego "Wspólnota" opublikowało ranking najbardziej zadłużonych polskich miast. Białystok jest w nim na 10. miejscu.
Wizerunki krzyży celtyckich, swastyki, gwiazdy Dawida na szubienicy, to tylko niektóre z "elementów wystroju" wokół piwnicznej siłowni 23-letniego białostoczanina, na które natknęli się policjanci w jednym z bloków na osiedlu Leśna Dolina.
Podlascy strażnicy graniczni nie dopuścili do wywozu z Polski skradzionego mercedesa o wartości ok. 330 tys. zł.
Do Sądu Rejonowego w Białymstoku trafił akt oskarżenia przeciwko mężczyznom, którzy systematycznie znęcali się nad mieszkańcem Czarnej Białostockiej.
Ks. Krzysztof Jurczak, proboszcz parafii św. Krzyża w Łapach, zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszego proboszcza roku.
Sport 2026.05.16 13:00
Turystyka 2026.05.16 10:00
Kryminalne 2026.05.15 18:50
Aktualności 2026.05.15 16:20
Praca 2026.05.15 15:40
Kultura i Rozrywka 2026.05.15 15:30
Kulinaria 2026.05.15 14:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji