POLECAMY
Znaleziono 37103 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2013.07.22 00:00
Kierowca zginął w pożarze samochodu po tym, jak auto, którym podróżował, zjechało do rowu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają bielscy policjanci.
Do białostockiego sądu trafił akt oskarżenie przeciwko czterem mieszkańcom Łap. Mężczyźni kradli metalowe części z torowiska.
Na drodze krajowej nr 8 w Suchowoli doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 27–letni rowerzysta.
Im częściej mowa jest o planach rozwoju miasta, tym więcej głosów zaściankowych. A po co, a na co, ludzi nie stać, za dużo i za bogato jak na nas. Galeria Jurowiecka, Jagiellońska, za chwilę Park Handlowy zamiast Kwadratu - a galerianki zacierają ręce...
W najbliższych dniach temperatura sięgnie ok. 20°C. Synoptycy przewidują niewielkie opady i porywy silnego wiatru.
Aktualności 2013.07.21 00:00
Wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej przy zakazie wyprzedzania, na oznakowanym skrzyżowaniu oraz niestosowanie się do znaku nakazu jazdy z prawej strony znaku i wjazd na drogę wyłączoną z ruchu to pirackie wyczyny obywatela Litwy zarejestrowane kamerą policyjnego radiowozu.
Burdy na stadionie w Bydgoszczy. 12 pseudokibiców Jagiellonii Białystok po sobotnim meczu trafiło do policyjnego aresztu.
"Dojrzały Reks szuka domu" to wakacyjna akcja białostockiego schroniska dla zwierząt. Dzięki niej kochających państwa mogą znaleźć dziesiątki psów.
Przez historyków nazwana jest największą powojenną zbrodnią w Polsce - w tzw. Obławie Augustowskiej bez śladu zaginęło 600 mieszkańców Suwalszczyzny. Rocznica tych tragicznych wydarzeń będzie obchodzona w niedzielę (21.07).
Aktualności 2013.07.20 00:00
Policjanci z Białegostoku doprowadzili do Sądu 26-letniego mieszkańca gminy Choroszcz. Podejrzany o serię kradzieży i włamań został w piątek tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Dzień wcześniej funkcjonariusze doprowadzili do prokuratury jego 19-letniego wspólnika. Jest on pod dozorem policji.
Szlakiem Doktora Esperanto, czyli Ludwika Zamenhofa oprowadzą mieszkańców przewodnicy turystyczni. Bezpłatna wycieczka w niedzielę, 21 lipca.
W weekend pogoda nie zadowoli osób lubiących upały. Temperatura nie będzie zbyt wysoka, a powiewy silnego wiatru mogą utrudniać wypoczynek na świeżym powietrzu.
Aktualności 2013.07.19 00:00
Iluminacje najcenniejszych budynków na terenie Białegostoku na bieżąco będą przechodziły konserwację. Miasto opiekę nad oświetleniem powierzy zewnętrznej firmie.
Prokuratura przesłuchała już mieszkańców gmin, w których zostały pomalowane dwujęzyczne tablice z nazwami miejscowości. Śledczy przeszukali też domy kilku podejrzanych i zabezpieczyli próbki posiadanych przez nich farb.
Zobacz, którędy lepiej nie jechać, by uniknąć stania w długich korkach ulicznych.
Policjanci z podlaskiej drogówki przeprowadzili działania pn. "Niebezpieczne przewozy". Podczas akcji mundurowi skontrolowali 63 pojazdy ciężarowe przystosowane do przewozu towarów niebezpiecznych. 33 kierowców zostało ukaranych mandatami.
Twierdza Osowiec i Wielka Synagoga w Tykocinie mają szansę na tytuł jednego z "7 nowych cudów Polski". Plebiscyt organizuje National Geographic.
17-latek, który w czerwcu napadł na osiedlowy sklep i śmiertelnie ranił właściciela, usłyszał zarzut zabójstwa. Nastolatkowi grozi nawet 25 lat więzienia.
W przyszłą sobotę (27.07) prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski weźmie udział w uroczystości wręczenia sztandaru miastu Suwałki.
Białostocki oddział Kongresu Nowej Prawicy organizuje spotkanie z prezesem tej partii - Januszem Korwin-Mikke.
Kryminalne 2026.04.01 16:00
Biznes 2026.04.01 16:00
Sport 2026.04.01 15:54
Ciekawostki 2026.04.01 15:34
Kultura i Rozrywka 2026.04.01 15:10
Praca 2026.04.01 14:00
Sport 2026.04.01 13:56
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji