POLECAMY
Znaleziono 37107 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2013.03.11 00:00
Podróż do siedemnastowiecznej Rzeczypospolitej będzie możliwa na Podlasiu już pod koniec 2014 r. Wtedy zakończy się jeden z etapów budowy parku historycznego Trylogia w Mielniku.
Rusza wiosenna odsłona akcji "Pola nadziei". W ciągu najbliższych miesięcy odbędą się liczne konkursy, warsztaty dla wolontariuszy oraz kwesty.
W ostatniej sondzie pytaliśmy naszych czytelników, czy ich zdaniem Białystok jest bezpiecznym miastem.
Do Sądu Rejonowego w Białymstoku trafił akt oskarżenia w sprawie Piotra S. W zeszłym roku kierowca jechał z nadmierną prędkością ul. Legionową. Nie ustąpił pieszym pierwszeństwa, potrącając jednego z nich. Mężczyzna zmarł.
W Białymstoku rozpoczyna się akcja "Administracja bez barier". Dzięki niej osoby niewidome będą miały szansę na lepszą obsługę w urzędach i instytucjach.
Podlaski oddział NFZ przyjrzy się działaniu nocnej i świątecznej opieki medycznej w regionie. Po śmierci 2,5-letniej Dominiki ze Skierniewic rozpoczęły się kontrole w całym kraju.
W poniedziałek i wtorek (11 i 12.03) Polski Czerwony Krzyż w Białymstoku zbiera pieniądze dla ubogich.
Wydarzeniem minionego tygodnia - oprócz legendarnych już negocjacji w sprawie opłat za nasze śmieci, było święto obchodzone przez mężczyzn, z inicjatywy mężczyzn i właśnie dzięki mężczyznom tak bardzo wyjątkowe - dzień kobiet.
Zimowa aura utrzyma się co najmniej przez tydzień.
Aktualności 2013.03.10 00:00
Wspólna akcja mundurowych i mieszkańców Augustowa zapobiegła śmierci psa, pod którym załamał się lód.
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Białegostoku uratowali niedoszłego samobójcę, który chciał skoczyć z okna na XI piętrze budynku. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
W sobotę (9.03) w Instytucie Chemii Uniwersytetu w Białymstoku miała miejsce niezwykła impreza. Chemicy otworzyli swoje laboratoria oraz sale wykładowe i zaprosili do wspólnej zabawy w ramach Nocy Szalonego Chemika.
Aktualności 2013.03.09 00:00
W niedzielę (10.03) rozpocznie działalność Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Boćkach.
Funkcjonariusze Służby Granicznej w Sejnach zatrzymali w piątek (8.03) sześciu obywateli Białorusi, którzy przewozili przemycone papierosy o łącznej wartości ok. 200 tys. zł.
W sobotę temperatura wyniesie nawet -10°C, spadnie śnieg.
Sąd Rejonowy skazał pięciu najbardziej agresywnych mężczyzn za udział w manifestacji skierowanej przeciwko uczestnikom Marszu Jedności.
"Nakarm Reksa" to dwudniowa akcja, do której można się włączyć w hipermarkecie Auchan przy ul. Produkcyjnej. W jej trakcie będzie zbierana karma dla psów z białostockiego schroniska dla zwierząt.
Aktualności 2013.03.08 00:00
Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie mienia. Sprawcy za postępowanie niezgodne z prawem odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W sobotę (9.03) już po raz 24. białostoczanie uczczą rocznicę cudownego ocalenia miasta przed śmiercionośnym chlorem.
Dzisiejsze święto funkcjonariusze wykorzystali do promowania wśród płci pięknej bezpiecznego zachowania. Policjanci składali paniom siedzącym za kierownicą życzenia oraz wręczali drobne upominki.
Aktualności 18:30
Biznes 17:05
Sport 16:52
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Uroda 13:50
Kryminalne 13:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji