Aktywnie, z rodziną, w kulturowym tyglu. Nowe foldery turystyczne

2017.11.14 11:13
Kilka nowych wydawnictw będzie promować województwo podlaskie. Można w nich znaleźć pomysły m.in. na zwiedzanie aktywne czy z rodziną.
Aktywnie, z rodziną, w kulturowym tyglu. Nowe foldery turystyczne
Fot: materiały PROT
Fragment okładki folderu "Podlaskie. Bez pośpiechu"

Dobiegły końca prace nad nowymi folderami promującymi nasze województwo. Ich efektem jest sześć dedykowanych wydawnictw: "Podlaskie. Żubry, łosie, ptaki i robaki", "Podlaskie. Z rodziną", "Podlaskie. W kulturowym tyglu", "Podlaskie. Na wodzie", "Podlaskie. Bez pośpiechu" i "Podlaskie. Aktywnie".

Co znajdziemy w folderach? Wśród propozycji dla rodzin znalazły się Baśniowy Szlak Suwalszczyzny i Rezerwat Pokazowy Żubrów k. Białowieży. Tym, którzy zdecydują się na aktywne zwiedzanie województwa, autorzy wydawnictwa proponują wyprawy licznymi szlakami rowerowymi lub konno.

W styczniu przyszłego roku Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zacznie promować województwo nowymi folderami. Będzie można je też dostać m.in. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku. W wersji online dostępne są już teraz na stronie internetowej Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1650 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39