ALFA Centrum

ul. Świętojańska 15
15-277 Białystok

tel. 85 876 23 50
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 21.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 50508

NAJMODNIEJSZE MIEJSCE W MIEŚCIE

Alfa Centrum to połączenie tradycji z nowoczesnością. Tutaj, w zabytkowych budynkach fabryki Eugeniusza Beckera, rzeczywistość przeplata się z historią włókiennictwa. Atmosfera tradycji modowej i świetna lokalizacja – w ścisłym centrum Białegostoku – sprzyjają szaleństwu zakupów oraz spotkaniom towarzyskim. Na 4 poziomach znajduje się ponad 130 lokali handlowych i usługowych, 7-salowe kino oraz bezpłatne miejsce do pracy (coworking).. Obiekt w pełni przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz rodziny z małymi dziećmi.

Alfa Centrum to wymarzone miejsce dla osób kochających modę. Jej wizytówką jest najbogatsza w regionie propozycja sklepów polskich i zagranicznych, w tym również tych, które oferują marki ekskluzywne. Alfa to także strefa wypoczynku i rozrywki, popularne miejsce spotkań w licznych restauracjach czy urokliwych kawiarniach.

Klimat Alfa Centrum od momentu otwarcia, tj. od 2008 roku, tworzą niepowtarzalne wnętrza, łączące nowoczesne i zabytkowe rozwiązania. Na terenie centrum wciąż znajdują się fragmenty słynnej fabryki włókienniczej Beckera. Sprawia to, że Alfa Centrum uważana jest za miejsce wyjątkowe, w którym Klienci odnajdują nie tylko nowości w zakresie mody, lecz także chętnie spędzają swój wolny czas w gronie rodziny czy przyjaciół.

Zapraszamy!

Alfa Centrum Białystok
ALFA Centrum
ALFA Centrum
ALFA Centrum
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
780 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39