Black Friday. Na jakie rabaty można liczyć w sklepach w Białymstoku?

2022.11.23 11:29
Black Friday staje się coraz popularniejszy w Polsce. Wiele sklepów i galerii handlowych przygotowuje w tym dniu spore obniżki. Na jakie promocje można liczyć w naszym mieście?
Black Friday. Na jakie rabaty można liczyć w sklepach w Białymstoku?
Fot: Ewelina Sadowska-Dubicka

Na Zachodzie Blach Friday cieszy się ogromną popularnością. Moda na promocje i wyprzedaże przyszła również do Polski, jednak tu obniżki z pewnością nie są tak duże, jak za granicą. Aczkolwiek jest to bez wątpienia doskonała okazja, by kupić wybrane produkty w dużo niższych cenach niż zazwyczaj.

W Atrium Biała można będzie zrobić zakupy w Pako Lorente do 70% taniej, w Vezzi biżuteria będzie tańsza o 55%, a w Pretto One od 20 do 40%. Za połowę ceny kupimy wybrane produkty w sklepach Daichmann i SWISS, a w Media Markt będzie obowiązywała promocja "bez VAT na wybrane małe i duże AGD". Osoby, które zrobią zakupy w sklepie New Yorker mogą liczyć na 20 zł rabatu przy zakupach powyżej 100 zł i 40 zł zniżki na zakupu powyżej 200 zł. Promocje będą też w CCC, Big Star czy Kodano Optyk.

Promocji można się także spodziewać w Alfa Centrum. Tu w atrakcyjnych cenach można będzie kupić asortyment w takich sklepach jak: Triumph, Monnari, Pandora, iDream, Swiss czy Big Star. Obniżki pojawią się też w Biurze Podróży Rainbow. Będą też przygotowane obniżki punktowe w aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0. Tego dnia galeria handlowa będzie czynna do 22.00. Zobacz też: Alfa Centrum

W Galerii Jurowieckiej promocje pojawią się w większości sklepów. W Star World będą się się wahać od 20 do 50%, a w Kids World – Bajkowy sklep z zabawkami można będzie nabyć drugi zestaw LEGO za połowę ceny. 20% rabaty zastaniemy w Szachownicy, a w sklepach Swich i Daichmann zapłacimy nawet połowę mniej. Duże wyprzedaże planowane są w salonie mody męskiej Giacomo Conti – będą sięgały nawet 75%. W home&you drugą rzecz kupimy za 10 zł, a w DUKA zaoszczędzimy 30% na zakupach.

Oprócz wyprzedaży, w Atrium Biała i w Galerii Jurowieckiej w weekend zaplanowano wystawę motocykli oraz kwestę razem z MotoMikołajami Białystok (więcej na ten temat:MotoMikołaje 2022). Zobacz też: Galeria Jurowiecka

Obniżek można się też spodziewać w Wysockiego Park Handlowy. 15% taniej zapłacimy za oprawki w Iris Optic Białystok. Z kolei w salonach Ewtex rabat na 2 szt. Wyniesie 5%, na 3 szt. 10%, a na 4 i więcej – 15%. Promocji można się też spodziewać w innych sklepach na terenie Parku Handlowego. Zobacz też: Wysockiego Park Handlowy

Obniżki przygotowały też dyskonty typu Biedronka czy Lidl. W piątek wiele produktów będzie w tych sklepach dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1254 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39