Allegro w Białymstoku z receptą na własny biznes

2011.04.04 00:00
W sieci kupuje już ponad połowa Polaków mających dostęp do internetu. To natomiast stwarza idealną okazję dla osób stawiających na rozwój własnego e-biznesu. Trzeba tylko wiedzieć jak, a tego uczy społeczny projekt Akademia Allegro, który niebawem wystartuje w Białymstoku.
Allegro w Białymstoku z receptą na własny biznes
Fot: materiały organizatora

Akademia Allegro, niedawno powołany do życia projekt edukacyjny, przemierza obecnie Polskę wzdłuż i wszerz szerząc ideę e-commerce i dzieląc się sposobem na sukces w branży.

- Chcemy mieć swój wkład w rozwój branży e-commerce w Polsce, stąd zamierzamy docierać do Polaków w sposób bezpośredni - mówi Mariusz Wesołowski, koordynator ds. Edukacji Allegro.

Jednymi ze sztandarowych propozycji oferty edukacyjnej są Akademia Biznesu Internetowego (ABI) oraz Edukacyjne Spotkania Allegro (ESA). Znakiem szczególnym pierwszego z projektów jest Truck Allegro, czyli ciężarówka będąca jednocześnie mobilnym centrum szkoleniowym naszpikowanym multimediami i sprzętem służącym prowadzeniu szkoleń. Jednocześnie może się w nim kształcić ponad 30 osób, którym udostępnia się własne laptopy wyposażone w odpowiednie programy graficzne i inne. Obecnie ABI szkoli z podstaw prowadzenia sklepu internetowego mieszkańców województwa mazowieckiego goszcząc w każdym mieście powiatowym. Tymczasem ESA skierowana jest do osób już działających w branży e-commerce i zainteresowanych samorozwojem.

Szkolenia Akademii Allegro wystartują w Białymstoku już 16 kwietnia. - Będą to dwa dni wypełnione warsztatami z takich zagadnień, jak tworzenie oferty sklepu internetowego, obsługa klienta, ale też problemy prawne czy obsługa najważniejszych aplikacji optymalizujących sprzedaż - zachęca do udziału Mariusz Wesołowski.

Rejestracji na szkolenie można dokonać na stronie internetowej www.akademia.allegro.pl.

andy

1512 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39