An American Way - nauka języka angielskiego

ul. Powstańców 1
15-666 Białystok

tel. 513 850 953
Ilość wyświetleń: 14995

ROZMAWIAJ Z NAJLEPSZYMI
Szkoła językowa An American Way prowadzi naukę języka angielskiego od poziomu A1 do C2. W swojej ofercie posiada kursy językowe dla firm, kursy językowe dla dorosłych, kursy językowe dla dzieci i młodzieży, kursy językowe dla seniorów. Dodatkowo szkoła oferuje profesjonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty, matury, TELC i TOEIC.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich uczniów klas ósmych, którzy pragną się dobrze przygotować do pierwszego poważniejszego egzaminu w swoim życiu.

Kurs ten ma na celu kompleksowe uzupełnienie, powtórzenie i utrwalenie niezbędnego materiału do egzaminu, zgodnie z podstawą programową Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

PRZYGOTOWANIE DO MATURY
Doświadczona kadra nauczycielska w szkole językowej An American Way poprowadzi Państwa przez poszczególne części egzaminu maturalnego. Lekcje w szkole są prowadzone przez polskich lektorów i native speakerów, więc z pewnością nauczycie się Państwo rozumieć żywy język angielski. Każda z lekcji w An American Way obejmuje mówienie, słownictwo oraz umiejętności egzaminacyjne jednocześnie. Uczymy Państwa gramatyki na zajęciach, aby później móc ją ćwiczyć na platformie e-learningowej.

Z Nami zdasz...

Egzaminy TELC (The European Language Certificates) są to międzynarodowe standaryzowane testy z zakresu 10 języków europejskich. Ich organizatorem jest telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Egzaminy odbywają się w ponad 3000 ośrodków w 20 krajach, w tym w Naszej prywatnej szkole językowej.

Egzamin TOEIC jest to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych w środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Jest on uznawany przez kilkanaście tysięcy przedsiębiorstw, organizacji i instytucji na całym świecie.

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem testów jęzkowych stworzonych przez ETS – renomowaną, amerykańską organizację zajmującą się badaniami w zakresie edukacji oraz kompetencji językowych.

Jako akredytowany ośrodek testowy mamy możliwość przeprowadzania uznawanych na całym świecie międzynarodowych testów z języka angielskiego (TOEIC®, TOEFL®) oraz francuskiego (TFI™).

NOWOŚĆ! Możliwość otrzymania certyfikatu PEARSON PEIC.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o organizowanych przez nas sesjach!

AN AMERICAN WAY PROWADZI KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE
Do sukcesu Naszej szkoły i zadowolenia Naszych klientów przyczynia się w dużym zakresie bardzo dobrze dobrany zespół dynamicznych i doświadczonych lektorów oraz native speakers z USA.

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH
Nauka z An American Way jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na postępach w niedługim czasie. Oferta An American Way dla osób dorosłych jest skierowana do tych, którzy chcą pokonać barierę mówienia w niedługim czasie, którym zależy na uzyskaniu pewności siebie, którzy myślą o wyjeździe zagranicznym, zmianie pracy lub awansie, którym ważny jest certyfikat, którzy szukają skutecznej metody nauczania.

Z pewnością znajomość języka angielskiego pomoże takim osobom w realizacji ich planów

ANGIELSKI DLA STUDENTÓW
Zajęcia dla studentów są skierowane do osób, które chcą zadbać o swoją karierę zawodową, których interesują praktyki zagraniczne, które szukają najlepszej oferty, ale w rozsądnej cenie, które planują wymianę studencką lub zagraniczną podróż, które chcą zdobyć certyfikat, których celem jest swobodne porozumiewanie się.

Z AN AMERICAN WAY
Angielski dla młodzieży

GRUPY I ZAJĘCIA
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby efektywność nauki była jak największa. Grupy od 4 do 8 osób.

LOKALIZACJA
To An American Way dostosowuje się do Państwa potrzeb. W zależności od Państwa oczekiwań na zajęcia można uczęszczać do szkoły stacjonarnej bądź online.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA
W zależności od potrzeb można uczęszczać na zajęcia o poziomie nauczania A1 Beginner, A2 Elementary, B1 Pre-Intermediate, B1+ Intermediate, B2 Upper-Intermediate, B2+ Advanced lub C1 Master.

ANGIELSKI DLA DZIECI
Nasze zajęcia prowadzone są w małych grupach, wtedy efektywność nauki jest jak największa.

To my dostosowujemy się do Ciebie, na zajęcia można uczęszczać do szkoły stacjonarnej i online

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM
Kursy językowe skoncentrowane na firmach z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej przedsiębiorstw szuka oferty szkół językowych, aby móc podszkolić swoich pracowników w języku angielskim, ich celem jest z reguły podbicie rynków międzynarodowych, co nie jest możliwe bez znajomości języka. Najczęściej jego podstawowa znajomość nie wystarcza, bowiem  każda z poszczególnych branż posługuje się unikatowym dla siebie słownictwem.

An American Way w swojej szerokiej ofercie posiada zarazem indywidualne i grupowe szkolenia dla firm z języka angielskiego. Dostępne są lekcje na każdym poziomie zaawansowania od A1 do C2.

Szkoła językowa An American Way posiada starannie dobraną kadrę nauczycielską, organizuje zajęcia prowadzone przez native speakers.

Szkoła ceni sobie czas swoich Kursantów, a więc harmonogram szkolenia językowego, jego częstotliwość i czas trwania zajęć są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Szkoła w swojej ofercie posiada spersonalizowane kursy języka angielskiego, które zostają zaprojektowane z poszanowaniem potrzeb i preferencji Klientów.

AN AMERICAN WAY
Nauczając języka angielskiego szkoła An American Way oferuje profesjonalne rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych. Szkoła jest w pełni zorientowana na osiągnięcie celów firmy Klientów. Gwarantujemy, że z udziałem An American Way Klienci osiągną założony poziom znajomości języka angielskiego w określonym czasie.

Firma An American Way zapewnia również nowoczesny sposób nauki przez Internet z lektorem na żywo, więc Klienci biznesowi mogą uczyć się w najlepszych i co najważniejsze dopasowanych do własnych potrzeb warunkach, miejscu i czasie. Proponowane przez An American Way kursy językowe są procesem zindywidualizowanym, który daje większą satysfakcję i przynosi w krótkim czasie wymierne postępy. Nie ulega wątpliwościom, że nauka on-line to wygoda.

KLIENT BIZNESOWY TYLKO Z AN AMERICAN WAY BIAŁYSTOK
Szkoła językowa An American Way  zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą językową firm. Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń językowych dla pracowników lub kadry menedżerskiej Państwa firmy w zakresie języka ogólnego lub biznesowego.

KURSY ONLINE
Rozwiązaniem szytym na miarę jest obecnie skorzystanie z kursów online w szkole językowej An American Way. Zajęcia online stanowią idealny sposób dla tych Kursantów, którzy cenią sobie komfort i nie mają zbyt dużej ilości wolnego czasu, którą mogliby poświęcić na zajęcia stacjonarne. Nasze długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego pozwoliła stworzyć dla Naszych Kursantów kursy językowe dopasowane do ich potrzeb, dlatego szkoła językowa An American Way oferuje kursy przez Internet.

An American Way - nauka języka angielskiego
An American Way - nauka języka angielskiego
An American Way - nauka języka angielskiego
An American Way - nauka języka angielskiego
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
713 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39