Baby Land w Białymstoku. Bezpłatne targi rodzinne już w weekend!

2024.05.15 08:13
To wydarzenie, na które zaproszone są całe rodziny. Już w niedzielę (19 maja) na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się targi Baby Land.
Baby Land w Białymstoku. Bezpłatne targi rodzinne już w weekend!
Fot: Materiały organizatora

Największe takie targi od pięciu lat

Organizatorki podkreślają, że będą to największe rodzinne targi w Białymstoku od pięciu lat. Do sprawy podeszły kompleksowo, planując wydarzenie dedykowane różnym potrzebom.

- Pomysł zrodził się ze współpracy trzech Mam oraz potrzeby stworzenia kompleksowego wydarzenia dedykowanego rodzicom, przyszłym rodzicom oraz rodzinom z dziećmi. Chciałyśmy stworzyć event który nie tylko prezentowałoby najnowsze produkty i usługi związane z rodzicielstwem, ale również stanowiłby platformę do edukacji i integracji społecznej - tłumaczy Anna Wanicka.

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku, więc miejsca dla tłumów chętnych nie zabraknie, a właśnie na dużą ilość odwiedzających liczą osoby stojące za jej organizacją.

Targi Baby Land - dlaczego warto je odwiedzić?

Wystawcy przygotowali wiele atrakcji oraz promocji. Baby Land to impreza, na której każda zainteresowana osoba będzie mogła poznać nowe marki i produkty, które ułatwiają życie rodzicom. Od ubranek po przydatne akcesoria do karmienia, a także wiele więcej.

Oprócz możliwości zakupów w atrakcyjnych cenach, targi oferują również bogaty program wykładów, warsztatów i spotkań z ekspertami. To okazja do tego, aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowego rozwoju dziecka, rodzicielstwa świadomego czy też skutecznych metod wychowawczych. Rejestracja na te atrakcje odbywa się elektronicznie, na stronie internetowej targów.

Dzieciaki na pewno ucieszą się z tego, że na imprezie pojawią się zwierzęta z Puchatej Radości.

Wejście na targi Babyland jest bezpłatne.

ms
24@bialystokonline.pl

881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39