Będą dwa kolejne sklepy Lidl. Poszukują pracowników

2015.03.11 00:00
Pierwszy nowy Lidl powstaje przy alei Jana Pawła II. Drugi - przy ulicy Baranowickiej. Trwa już rekrutacja personelu do tych sklepów.
Będą dwa kolejne sklepy Lidl. Poszukują pracowników
Fot: AD
Trwają prace przy budowie Lidla na rogu ulic Baranowickiej i Sowlańskiej

Lidl przy alei Jana Pawła II powstaje w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą Wysoki Stoczek. W tej chwili ekipy budowlane zajmują się już montażem konstrukcji dachowej.

Od dłuższego czasu ogrodzony jest już też teren przy Baranowickiej, na rogu z ulicą Sowlańską. Za parkanem posuwają się prace budowlane. Sam sklep powoli "wychodzi" z ziemi - gotowe są już fundamenty, wylana jest też płyta, na której staną ściany sklepu.

O tym, że będą to kolejne Lidle, świadczą ustawione przy budowach billboardy. Informują one też o prowadzonej rekrutacji personelu i jej zasadach. Zainteresowani pracą w nowych sklepach mogą przesyłać swoje zgłoszenia.

Dziś na terenie Białegostoku znajdują się cztery Lidle - przy ulicach Nowowarszawskiej (na Skorupach), Słonecznikowej (na Zielonych Wzgórzach), Pogodnej (na Nowym Mieście) oraz Jesionowej (na Dziesięcinach).

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

882 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39