Będą nowe sklepy w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej

2016.03.07 15:01
Centrum Handlowego Auchan przy ul. Hetmańskiej będzie rozbudowywane. Obiekt zyska 5,8 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Oprócz marek znanych białostoczanom (H&M, Martes Sport), pojawi się też sklep z zabawkami amerykańskiej sieci Toys'R'Us.
Będą nowe sklepy w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej
Fot: materiały prasowe
Będą nowe lokale w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej

H&M, Toys'R'Us i Martes Sport – to tylko niektóre ze sklepów, które pojawią się w Centrum Handlowym Auchan mieszczącym się przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku. Powstaną one podczas planowanej już wiosną rozbudowie budynku, dzięki której zyska on niemal 6 tys. metrów kwadratowych więcej powierzchni. Liczba butików i lokali usługowych ma wzrosnąć o kilkanaście obiektów. Większość umów z najemcami została już podpisana. Otwarcie dobudowywanej części zaplanowano na pierwszą połowę 2017 roku.

O ile sklep odzieżowy H&M jest białostoczanom znany, o tyle sklep z zabawkami amerykańskiej sieci Toys’R’Us będzie pierwszym takim miejscem w naszym mieście. Przedstawiciele Centrum Handlowego Auchan spodziewają się ciepłego przyjęcia Toys’R’Us przez potencjalnych klientów.

Z kolei z ofertą sklepu Martes Sport mieszkańcy miasta mogli się dotąd zapoznać w nowo powstałej Galerii Jurowieckiej. Będzie to, po wskazanych powyżej, trzeci pod względem wielkości lokal.

Rozbudową centrum handlowego zajmie się firma Immochan. Projekt został przygotowany przez pracownię architektoniczną Egis Poland. Wynika z niego, że rozbudowana część galerii handlowej będzie połączona z dotychczasową bryłą budynku. Przewidziano również dodatkowe wejście dla klientów.

Galeria handlowa będzie rozbudowywana w kierunku ul. Hetmańskiej. Jak zaznaczają przedstawiciele Centrum Handlowego Auchan, prace budowlane zostały zaplanowane tak, żeby nie zakłócać codziennego funkcjonowania najemców. Jak zapewniają - wszystkie salony i punkty usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach.

Marta Drozdowska-Bednarz
marta.d@bialystokonline.pl

921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39