Będą rozmawiać o nowych technologiach. Drugi TechKlub Białystok

2014.06.04 00:00
Już dzisiaj wieczorem (4.06) w GramOffOnie odbędzie się drugie spotkanie białostockiego TechKlubu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale z powodu ograniczonej liczby miejsc - należy się wcześniej zarejestrować poprzez stronę internetową.
Będą rozmawiać o nowych technologiach. Drugi TechKlub Białystok
Fot: freedigitalphotos.net

Cykl spotkań skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami, zwłaszcza członków organizacji pozarządowych i przedstawicieli branży IT, którzy chcą poznać ciekawych ludzi z niebanalnymi problemami.

Na najbliższym TechKlubie tradycyjnie tematem przewodnim będzie dyskusja nad problemami III sektora, w których rozwiązaniu może pomóc sektor technologii. W programie imprezy dwie prelekcje: "Bank czasu - bankiem naszych umiejętności i rozwoju" oraz "Potrzeby NGO i możliwości techniczne branży IT przy tworzeniu kalendarza wydarzeń i imprez". Po wykładach na uczestników czeka sesja networkingowa.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy do godziny 17 zapisać się przez stronę: techklubbialystok2.evenea.pl.

Więcej szczegółów: Spotkanie TechKlub Białystok

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

801 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39