Będzie strasznie. Nocny Maraton Strachu w kinach Helios

2023.03.20 13:14
Sieć kin Helios ponownie proponuje Maraton Strachu. Będzie na pewno emocjonująco i przerażająco. Maraton odbędzie się w piątek (31.03).
Będzie strasznie. Nocny Maraton Strachu w kinach Helios
Fot: Materiały prasowe
Film "Puchatek: Krew i miód"

Maratony Filmowe często goszczą w repertuarze kin Helios i cieszą się dużym zainteresowaniem kinomanów. Po ostatnim Mini Maratonie Anime i Mini Maratonie Krzyku czas na całonocny Maraton Strachu. To idealna propozycja dla "nocnych Marków", którzy nie stronią od mrożących krew w żyłach historii i obezwładniającego poczucia grozy, aż do ostatniej sceny. Będzie to noc z prawdziwie strasznym poczwórnym zestawem filmów. Dla miłośników horrorów propozycja nie do przegapienia. Początek maratonu w piątek (31.03), o godz. 23:00.

Na szczególną uwagę zasługuje długo wyczekiwana premiera "Puchatek: Krew i miód". Bojaźliwy Prosiaczek i potulny Kubuś Puchatek w tej mrocznej produkcji w niczym nie przypominają swoich książkowych pierwowzorów. Opętani szaleństwem są żądni zemsty na swoim kompanie z dzieciństwa Krzysiu, za to że ich opuścił i zaczął wieść dorosłe życie. Stumilowy Las stanie się świadkiem rozlewu krwi i okrutnych zbrodni.

W drugim horrorze tej nocy miejsce akcji przeniesie się do tropikalnego kurortu, gdzie drapieżny rekin pokrzyżuje plany grupie przyjaciółek. Beztroski odpoczynek połączony ze spływem kajakowym i nurkowaniem zamieni się w walkę o przetrwanie. Czy młodym kobietom uda się pokonać lęk i uniknąć ataku żarłocznej ryby? Widzowie znajdą odpowiedź w granym przedpremiero filmie "Rafa: Osaczone".

Kolejna propozycja to film "Obłąkana". Życiem głównej bohaterki rządzi tajemnicza siła, przez którą ciężarna kobieta odczuwa halucynacje i traci granicę między rzeczywistością a wytworami wyobraźni.

Na finał maratonu, na najodważniejszych i najwytrwalszych widzów czeka "Furie" z 2019 roku. Film opowiada o porwanych kobiet zmuszonych do udziału w grze, w której jedynym sposobem na przeżycie jest stosowanie brutalnych metod przeciwnika.

Maraton Strachu odbędzie się w piątek (31.03), o godz. 23:00 w kinach Helios w Atrium Biała, Centrum Alfa oraz w Galerii Jurowiecka.

Bilety:

- Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
- Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
- Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
- W dniu seansu: 38,90 zł

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1272 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39