Bezpłatna wystawa dla dzieci i rodziców. Interaktywne "Laboratorium zabawy"

2014.12.20 00:00
Galeria Arsenał zaprasza rodziców wraz z dziećmi, nawet tymi najmłodszymi, na interaktywną wystawę Martyny Štěpán-Dworakowskiej - "Laboratorium zabawy". Wernisaż 21 grudnia.
Bezpłatna wystawa dla dzieci i rodziców. Interaktywne "Laboratorium zabawy"

"Laboratorium zabawy" to miejsce, ale też stan. Taki stan, w którym jest się pochłoniętym bez reszty, w który się wpada nagle i spontanicznie pod wpływem bodźców wywołujących zaciekawienie i potrzebę kreacji. To jest przestrzeń, która pobudza nasze zmysły, prowokuje do eksperymentowania z materią.

Na wystawę składają się obiekty interaktywne, stworzone po to, by pobudzać wyobraźnię, dostarczać wrażeń zmysłowych. Takich, których można dotknąć, usłyszeć lub nawet znaleźć się w ich środku. Tu widz może stać się aktywnym twórcą ekspozycji. To miejsce dla wszystkich, ponieważ daje przywilej bycia dzieckiem, poznawania świata, doświadczania go.

Martyna Štěpán-Dworakowska jest absolwentką scenografii Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU), Katedry Teatru Lalkowego i Alternatywnego. Jako autorka scenografii i kostiumów współpracuje z teatrami w Polsce i w Czechach, a jej twórczość często skierowana jest do najmłodszych widzów.

Wernisaż wystawy o godz. 11. Wstęp bezpłatny od wtorku do niedzieli w godz. 10-18. Patronujemy wydarzeniu.

Więcej: Laboratorum zabawy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1427 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39