Bezpłatny autobus zawiezie na miejskiego sylwestra [HARMONOGRAM]

2023.12.30 08:20
Horodnianka, Nowodworce Rzeka Supraśl, Woroszyły, Osowicze (przystanek nr 1525) - z tych czterech miejsc wyruszy autobus, który za darmo zawiezie mieszkańców gminy Wasilków i przyjezdnych na sylwestra miejskiego.
Bezpłatny autobus zawiezie na miejskiego sylwestra [HARMONOGRAM]
Fot: UM Wasilków

Nie tylko Białystok organizuje miejską zabawę sylwestrową, ale też Wasilków. Wspólne powitanie 2024 roku odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ulicy Żurawiej. Rozpocznie się w niedzielę (31 grudnia) o godzinie 22.00 koncertem zespołu Smile, który zagra i zaśpiewa najbardziej znane przeboje polskich i zagranicznych gwiazd od lat 60. po dzisiejsze. O północy zaś mieszkańcy będą mogli podziwiać wyjątkowe widowisko laserowo-muzyczne.

Teraz burmistrz miasta Adrian Łuckiewicz przekazał dobrą wiadomość:
- Wszystkich chcących wziąć udział we wspólnym powitaniu nowego roku podczas miejskiego sylwestra w Wasilkowie dowiezie i odwiezie bezpłatny autobus miejski.

Autobus będzie zbierać pasażerów według określonego harmonogramu.

Godziny odjazdu na trasie Horodnianka - Zapieczki - Studzianki - Dąbrówki - Osiedle Dąbrówka:
- 22.45 Horodnianka (parking leśny, zjazd z DK19 na Złotą Wieś),
- 22.56 Zapieczki,
- 22.59 Studzianki Pętla,
- 23.01 Studzianki Szkoła,
- 23.03 Studzianki,
- 23.06 Dąbrówki Remiza,
- 23.07 Dąbrówki Sklep,
- 23.08 Dąbrówki "Górka",
- 23.10 Wasilków Osiedle Dąbrówka,
- 23.15 Wasilków pętla Żwirowa/Żurawia.


Godziny odjazdu na trasie Nowodworce - Dolina Cisów:
- 22.10 Nowodworce Rzeka Supraśl,
- 22.12 Nowodworce Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej,
- 22.14 Nowodworce 3 Maja,
- 22.16 Nowodworce Rondo 3 Maja / Droga Wojewódzka 676,
- 22.18 Raginisa / Ogródki Działkowe,
- 22.25 Dolina Cisów (przystanek linii 100 w kierunku Świętej Wody),
- 22.30 Wasilków pętla Żwirowa/Żurawia.


Godziny odjazdu na trasie Woroszyły - Wólka Poduchowna - Wólka Przedmieście - Mostek - Rybniki - Katrynka:
- 21.00 Woroszyły,
- 21.02 Wólka Poduchowna,
- 21.03 Wólka Przedmieście (przystanek szkolny w stronę Rybnik),
- 21.07 Mostek,
- 21.09 Rybniki (skrzyżowanie za rzeką),
- 21.10 Rybniki (w środku wsi),
- 21.16 Katrynka (w stronę Białegostoku),
- 21.25 Wasilków pętla Żwirowa/Żurawia.


Godziny odjazdu na trasie Osowicze - Sielachowskie - Jurowce - Sochonie:
- 21.35 Osowicze (przystanek nr 1525),
- 21.35 Osowicze 99,
- 21.39 Osowicze 63,
- 21.41 Osowicze 1a,
- 21.42 Sielachowskie (przystanek nr 1529),
- 21.43 Sielachowskie (przystanek nr 1530),
- 21.46 Jurowce Wasilkowska (po stronie szkoły),
- 21.47 Jurowce Wasilkowska/Kamienna,
- 21.48 Sochonie Przemysłowa,
- 21.49 Sochonie Osiedle Łan,
- 21.51 Sochonie Szkoła,
- 21.53 Sochonie Spacerowa,
- 22.00 Wasilków pętla Żwirowa/Żurawia.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl
1440 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39