Bezpłatny spektakl w przedszkolach. Placówki mogą zgłaszać swój udział w projekcie

2015.12.17 00:00
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przygotowuje się do prezentacji spektaklu "Emocjałki" w wybranych placówkach edukacyjnych w ramach projektu pn. "Konkurs im. Jana Dormana".
Bezpłatny spektakl w przedszkolach. Placówki mogą zgłaszać swój udział w projekcie
Fot: Bartek Warzecha
Teatr Dramatyczny rusza ze spektaklem "Emocjałki" w region

Do udziału w przedsięwzięciu Teatr zaprasza wszystkie przedszkola z terenu województwa podlaskiego (z wyłączeniem Białegostoku). Na zgłoszenia czeka pod adresem emocjalki@gmail.com do 29 grudnia 2015 r. Spośród nadesłanych propozycji wybierze 15 przedszkoli, które odwiedzi ze spektaklem. W każdej placówce planuje dwukrotny pokaz przedstawienia, wszystkie koszty związane z prezentacją spektaklu pokrywa Teatr.

W zgłoszeniu należy podać: nazwę i adres przedszkola, odległość w km od Białegostoku, preferowany miesiąc przyjazdu Teatru (styczeń, luty, marzec, kwiecień), a także liczbę dzieci w wieku 5-6 lat. W zgłoszeniu znajduje się także pytanie o możliwość dwukrotnej prezentacji spektaklu, wymiary sali, w której pokazywany ma być spektakl (ok. 7 m x 5 m, wysokość ok. 3,5 m), możliwość wyciemnienia okien oraz działania promocyjne. Przedszkole powinno także przesłać dane i numer telefonu osoby do kontaktu. Dołączyć powinno też kilka przykładowych odpowiedzi dzieci na pytanie: co to jest teatr?

Lista przedszkoli wybranych do prezentacji spektakli zostanie opublikowana najpóźniej do 11 stycznia 2016 r. na stronie internetowej Teatru (www.dramatyczny.pl). Produkcja spektaklu została dofinansowana w ramach Konkursu im. Jana Dormana organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej o spektaklu: Interaktywny spektakl dla dzieci. "Emocjałki" w Teatrze Dramatycznym

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1596 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39