Bezpłatny transport na wybory

2020.07.11 16:04
Osoby starsze, niepełnosprawne, mające problem z poruszaniem się mogą skorzystać z bezpłatnego transportu do i z lokali wyborczych.
Bezpłatny transport na wybory
Fot: Maciej Safaryn

12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Do udziału w nich zaprasza zarząd Podlaskiego Uniwersytetu Trzeciego. Aby frekwencja była jak najwyższa, osoby starsze, niesamodzielne i niepełnosprawne z województwa podlaskiego, mogą liczyć na bezpłatny transport do lokalu wyborczego i z powrotem.

- Zdajemy sobie sprawę, że seniorzy czy osoby niepełnosprawne mogą mieć kłopoty z dojazdem do lokali wyborczych, aby móc oddać swoje głosy. Dlatego też wychodzimy im naprzeciw. Pomożemy w bezpiecznym dotarciu na czas do lokali wyborczych, a następnie zapewnimy odwiezienie do domów - mówi Paweł Backiel, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - Zapraszamy do skorzystania.

Zgłoszenia przyjmuje Podlaski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Osoby, które chciałyby skorzystać z możliwości darmowego transportu, proszone są, aby dzwoniły pod numer telefonu: 600 500 815. Można również skontaktować się mailowo: uniwersytet.podlaski@gmail.com.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

712 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39