Biała Niedziela Estetyczna. Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej

2011.09.15 00:00
W niedzielę, 18 września, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym.
Biała Niedziela Estetyczna. Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej
Fot: materiały organizatora

Biała Niedziela Estetyczna to inicjatywa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.

Miniony okres wakacyjny to czas eksponowania się na słońce - zdajemy wówczas sobie sprawę z mankamentów naszego ciała, które mogą wpływać na naszą samoocenę i samopoczucie. Nadchodząca jesień to doskonała okazja na to, by wprowadzić do naszego organizmu równowagę, a co za tym idzie zmianę swojego wyglądu na lepsze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim osobom, które pragną zmian, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej, 18 września w godz. 10-18, oferować będą bezpłatne porady i konsultacje - odpowiedzą na pytania jak dbać o swoje zdrowie i witalność, jak spowolnić procesy starzenia się skóry i ciała, jakie istnieją możliwości korekcji naszej urody oraz jakie korzyści wynikają z zabiegów medycyny estetycznej.

- Uważam, że "przezorny zawsze ubezpieczony", dlatego zachęcam do skorzystania z możliwości sprawdzenia stanu swojej urody i poprawienia ogólnego dobrostanu. Medycyna estetyczna bowiem, to w dużej mierze zabiegi prewencyjne, a nie - jak uważa większość - jedynie zabiegi korekcyjne i upiększające. Ze względu na duże zainteresowanie Białą Niedzielą Estetyczną, organizowaną w marcu tego roku, postanowiliśmy kontynuować jej ideę, co więcej - chcielibyśmy, by Białe Niedziele Estetyczne na stałe wpisały się w nasze działania i stały się wydarzeniem cyklicznym - podkreśla dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. Lista gabinetów wraz z danymi kontaktowymi i szczegółowymi informacjami na temat akcji dostępna jest na stronie internetowej www.certyfikowani.org.

andy

Polecamy
Piekarnia Tomcio Paluch
Piekarnia Tomcio Paluch ul. Bitwy Białostockiej 2 lok. 1
15-103 Białystok

Więcej informacji
882 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39