Białostocka księgarnia znów najlepsza

2018.10.19 13:59
Księgarnia z Białegostoku po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu Zaufanych Sklepów.
Białostocka księgarnia znów najlepsza
Fot: TaniaKsiążka.pl

Duży sukces białostockiej księgarni

TaniaKsiążka.pl po raz kolejny została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, który przeprowadza platforma Ceneo.pl. Białostocka księgarnia otrzymała najważniejszą nagrodę "Wybór użytkowników", którą przyznają sami internauci. To nie koniec nagród - doceniono ją także w kategorii "Multimedia", gdzie znalazła się na 3. miejscu na podium.

Ranking Ceneo.pl wyróżnia najpopularniejsze sklepy internetowe w kraju. W czwartek (18.10) podczas gali Retail Channels już po raz 9. nagrodzono Zaufane Sklepy, nagrody te nazywane są też przez niektórych "Oscarami w branży e-commerce".

W tegorocznym konkursie zmierzyło się 4,5 tys. firm zajmujących się sprzedażą online. W 14 kategoriach zostały wyróżnione 42 najlepsze sklepy internetowe.

- Jesteśmy szczęśliwi i przepełnia nas duma, że tym razem udało nam się zdobyć tę najważniejszą nagrodę "Wybór użytkowników". To wyróżnienie jest wyjątkowe, ponieważ werdykt został wydany przez najsurowsze jury - klientów. Jest więc wyrazem ich zaufania i docenienia naszych starań o to, by księgarnia była przyjazna, pracowała szybko i sprawnie – mówi Łukasz Kierus, założyciel księgarni TaniaKsiażka.pl.

Nagrodę podczas gali odebrał Adam Guz, dyrektor finansowy TaniaKsiażka.pl, który był bardzo wzruszony, że białostocka księgarnia po raz kolejny okazała się numerem 1.

- Czuję się nieco niezręcznie, odbierając tę nagrodę w pojedynkę, ponieważ na scenie, obok mnie powinno znaleźć się miejsce dla ponad setki wspaniałych osób – członków naszego zespołu, bez których tego sukcesu by po prostu nie było – mówił po wczorajszej gali. -  Każdy z nich ma istotny wkład w pozycję, którą zajmujemy – od każdego z nich zależy to, jak nas oceniają klienci i rynek – od IT, poprzez osoby zajmujące się kompletowaniem zamówień, po dział sprzedaży, marketingu i finanse. To nagroda, którą dedykuję każdemu z nich z osobna, i korzystając z okazji, chciałbym im serdecznie podziękować.

Na jakiej podstawie wybrano zwycięzców?

Laureatów wyłoniono na podstawie 3 mln ankiet Programu Zaufanych Opinii. Przez cały rok wypełniają je klienci robiący zakupy w danym sklepie. Komisja brała pod uwagę średnią ocen, ilość pozytywnych opinii, udział opinii zablokowanych za nadużycia oraz pozytywną weryfikację w testach poprawności instalacji skryptów.

- Opinie to jeden z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych – podkreśla Marcin Łachajczyk, prezes Ceneo.pl. - Od 9 lat na tej podstawie razem z naszymi użytkownikami tworzymy unikatowy ranking Zaufanych Sklepów. Jego wyjątkowość polega na tym, że oceny są wystawiane dopiero po sfinalizowanym zakupie. Nasz ranking jest bezkonkurencyjny, bo tworzony na podstawie milionów ankiet.

Warto podkreślić, że białostocka księgarnia pokonała takie sklepy jak wittchen.pl, mediamarkt.pl czy saturn.pl.

Rok temu TaniaKsiążka.pl zajęła II miejsce w kategoriach "Wybór Użytkownika" oraz "Multimedia".

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1134 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39