Białystok będzie gościć Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge

2017.06.29 11:06
W Białymstoku odbędą się jedyne mistrzostwa kettlebell w kraju rozgrywane w formule HardStyle. Najlepsi zawodnicy w Polsce – trenujący z odważnikami kulowymi – zaprezentują swe umiejętności na terenie lodowiska BOSiR. Impreza już w sobotę (1.07).
Białystok będzie gościć Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge
Fot: wschodnia-sila.pl

IV Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2017 to wydarzenie sportowe, które ma na celu wyłonienie najlepszych zawodników w kraju używających na co dzień odważników kettlebell jako elementu urozmaicającego ich trening ogólnorozwojowy.

Białostocka impreza podzielona zostanie na 4 kategorie (Amator, Professional, 40+ i Dream Team), a uczestnicy zmagań będą musieli wykonywać ćwiczenia statyczne, dynamiczne, a także bardziej złożone. Planowanymi konkurencjami są m.in. TGU – czyli wstawanie z odważnikiem, Pull Up – a więc podciągnięcie siłowe na drążku trzymanym nachwytem czy też Pistol – zadanie polegające na wykonaniu przysiadu na jednej nodze z jak największym obciążeniem.

Zbliżające się Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge będą z kilku powodów wyjątkowe. Przede wszystkim po raz pierwszy zorganizowane zostaną w stolicy Podlasia, ale także – jak nigdy wcześniej – poprzedziły je internetowe kwalifikacje. Ponadto wprowadzone zostaną nowe konkurencje i nowa kategoria 40+ dla osób po 40. roku życia.

Udział w imprezie zadeklarowało ponad 80 zawodników i zawodniczek oraz 4 pięcioosobowe drużyny (składające się z 3 mężczyzn i 2 kobiet), które powalczą o tytuł Dream Teamu.

Mistrzostwa, popularyzujące Kettlebell HardStyle jako jedną z form aktywności sportowej i dyscyplinę łączącą pokolenia, rozpoczną się w sobotę (1.07) o godz. 10.00. Miejscem rywalizacji będzie lodowisko BOSiR mieszczące się przy ul. 11 Listopada.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: IV Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2017

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

984 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39