Białystok będzie miał nowe studio fitness. Na dodatek otwarte przez całą dobę

2018.03.28 16:18
Od przyszłego czwartku (5.04) mieszkańcy stolicy Podlasia będą mogli korzystać z kolejnej w mieście całodobowej siłowni. W Białymstoku otwiera się bowiem obiekt europejskiej sieci fitness McFIT.
Białystok będzie miał nowe studio fitness. Na dodatek otwarte przez całą dobę
Fot: McFIT

Miejsce dla fanów zdrowego stylu życia

Dokładnie w Światowy Dzień Zdrowia swoje funkcjonowanie rozpocznie nowe studio fitness sieci McFit. Zlokalizowane ono będzie w Parku Handlowym "Przy Dworcu".

Na powierzchni liczącej blisko 2000 m2 chętne osoby otrzymają możliwość korzystania z wirtualnych zajęć fitness Cyberobics, takich jak Bodylicious, Iron Bars czy Yoga Power, a mniej pozytywnie nastawieni do nowości technologicznych użytkownicy będą mogli czerpać profity z tradycyjnych programów fitness na żywo typu zumba fitness czy tabata.

W ofercie pojawi się też opcja standardowego treningu w specjalnie wydzielonych strefach podpisanych jako "Maszyny", "Wolne Ciężary", "Strefa Funkcjonalna The Cage" czy "Kardio". Na terenie studia znajdzie się również przestrzeń do rozciągania nazwana "Stretching Area" oraz strefa "Shape It" skierowana głównie do kobiet lubujących się w ćwiczeniach dolnych partii ciała.

Trwa przedsprzedaż

Białostockie studio McFIT - nawiązujące swym wyglądem do różnych stylów od street artu po sztukę nowoczesną - stanie się kolejnym miejscem w stolicy Podlasia, gdzie odbycie treningu będzie możliwe o każdej porze dnia i nocy. Dotychczas taki przywilej dawały w naszym mieście dwa kluby - CityFit oraz Pan i Pani Fit.

Jeżeli chodzi o ceny karnetów uprawniających do wstępu na siłownię zlokalizowaną przy ul. Bohaterów Monte Cassino, to te na razie nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast jak wygląda oferta przedsprzedażowa. Została ona wyceniona na 39 zł za miesiąc przy umowie rocznej z jednorazową opłatą aktywacyjną wynoszącą 90 zł.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1399 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39