Blachodachówka REN marki Blachy Pruszyński

dodane dnia: 2024-06-12 przez: GD Bogdan Kalinowski
Termin promocji: 2024-06-12 - 2024-12-31
https://bialystok.grupadekarska.pl/kontakt/

Blachodachówka REN to opcja dla osób preferujących pokrycia dachowe dostarczane w arkuszach ciętych na wymiar.

W tej postaci doskonale nadają się na dachy o prostej konstrukcji, gdyż ich zastosowanie oznacza oszczędność czasu i mniejsze koszty przy zachowaniu wizualnych zalet blachodachówek panelowych. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński. REN dostępny jest we wszystkich powłokach z naszej oferty w 27 kolorach podstawowych z palety RAL i RR.

Blachodachówka REN to estetyczne wykorzystanie zarówno przetłoczeń, przypominających wzór dachówek falistych, jak i geometrycznych zaostrzeń linii, dzięki czemu powierzchnia dachu nabiera wyrazistego charakteru i mocniejszych akcentów. Dzięki temu połączeniu jest to stylistyka, która równie dobrze dopełni charakter klasycznego budownictwa jednorodzinnego, jak i znacznie bardziej nowoczesnych, wręcz minimalistycznych projektów. Wraz z szerokim wyborem sposobów wykończenia oraz bogatą kolorystyką obejmująca łączenie aż 47 kolorów w różnych rodzajach wykończenia powłoki, blachodachówka REN to niezwykle wiele możliwości aranżacyjnych dla domu.
Opcja arkuszy blachodachówki dostępnych na wymiar to znaczące ułatwienie w przypadku dachów o dużej, nieskomplikowanej powierzchni, dzięki której można zmniejszyć ilość osobnych elementów, ujednolicić strukturę dachu oraz zminimalizować powstające odpadki. To także wyjątkowo szybkie i łatwe prace dachowe, które przekładają się na niższe koszty robocizny, niż w przypadku kładzenia dachówek.
Miejsce promocji
Grupa Dekarska Bogdan Kalinowski
ul. Mazowiecka 60
16-001 Księżyno
Promocje, oferty

1097 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39