Blachy dachowe - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Wszystkie spośród nowoczesnych blach dachowych stanowią przykład połączenia ciekawego wyglądu i funkcjonalności. Tworzone w oparciu o innowacyjne technologie, są znacznie bardziej cenione niż ich odpowiedniki sprzed kilku dekad. Sprawdzają się zarówno na dachach eleganckich domów jednorodzinnych, jak też na halach, obiektach przemysłowych i handlowych. Zależnie od wybranego modelu, można pokryć w ten sposób każdy dach.

Współpraca z liderami branży sprawia, że w KBB Orso w Białymstoku macie Państwo do wyboru blachodachówkę:
• standardową – duże arkusze sprawdzają się na prostych połaciach dachowych, bez nadmiaru okien dachowych i lukarn,
• modułową – na niezbyt obszerne dachy o skomplikowanej konstrukcji, na przykład wielospadowe, z oknami oraz wyłazami.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/blachy-dachowe/

To propozycje wzorowane na dachówkach cementowych i ceramicznych, lecz przy tym znacznie lżejsze, nieobciążające konstrukcji dachu.

Równie popularne są także inne blachy dachowe:
• blacha na rąbek – charakterystyczny rąbek stojący tworzy na dachu wyrazisty, pionowy felc, a całość wygląda prosto i elegancko,
• blacha trapezowa – jej estetyka sprawia, że obecne wersje stosowane są nie tylko na dachach garaży, lecz również w budownictwie mieszkalnym.

Bogactwa gama kolorystyczna oraz błyszcząca lub matowa powierzchnia lakiernicza sprawiają, że takie wersje pokryć dachowych komponują się z każdą elewacją, barwą stolarki okiennej i drzwiami, kolorem ogrodzenia posesji.

Rdzeniem każdej blachy dachowej jest stal lub aluminium, dzięki czemu całość zabezpieczona jest przed korozją od wewnątrz, a dodatkowo zaimpregnowana od strony zewnętrznej. Odpowiedni montaż sprawia, że dach pozostaje szczelny przy intensywnych opadach deszczu oraz roztopach śniegu. Całość spełnia swoje zadanie o każdej porze roku.

Wszelkie pytania lub wątpliwości możecie Państwo skonsultować w KBB Orso przed nawiązaniem współpracy. Bazując na naszym doświadczeniu pomagamy indywidualnie dobrać system odpowiedni na konkretny dach.

W sprzedaży produkty marki: Bratex, Blachy Pruszyński, Florian Centrum.

1392 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39