Black Friday - co przygotowały białostockie galerie?

2021.11.25 17:54
Nadchodzi ulubiony dzień miłośników promocji i wyprzedaży - Black Friday. To szansa na upolowanie wielu rzeczy w dużo niższych cenach niż zazwyczaj.
Black Friday - co przygotowały białostockie galerie?
Fot: Ewelina Sadowska-Dubicka

Galeria Jurowiecka - promocje i akcja charytatywna

Black Friday, czyli Czarny Piątek w Galerii Jurowiecka potrwa cały weekend. W Home&You dostaniemy rabat w wysokości -90% na drugą rzecz. Z kolei w księgarni Świat Książki możemy liczyć na druga książkę za -50%. W DUKA promocje zaczęły się już 25 listopada i potrwają do końca miesiąca. W tych dniach cały asortyment (z wyłączeniem AGD) będzie tańszy o 30%. Na taką samą obniżkę możemy także liczyć w Deni Cler. Jeśli ktoś potrzebuje butów, to w Wojasie można liczyć na rabaty do 60% na całą kolekcję, a w Daichmannie wybrane artykuły kupimy za połowę ceny.

Obniżki czekają na nas także w Guess, Papa Jeans, Giacomo Conti, Swiss czy Just. W Media Expert przygotowano obniżki do -80% i raty 0%. W TOP Secret będzie obowiązywała promocja "3 za 2" a w Monnari "od - 40% do -60%”.

W najbliższy weekend w galerii Jurowiecka odbędzie się też akcja charytatywna MOTOMikołaje. Wolontariusze będą zbierać pieniądze, które później trafią do dzieci z domów dziecka, szczegóły: MotoMikołaje – ruszają kwesty. Wolontariusze będą czekać w Galerii Jurowieckiej i Lidlach

Duże obniżki czekają na klientów też w Alfa Centrum

Black Friday czeka też na klientów w Alfa Centrum. Zakupowe szaleństwo rozpocznie się oczywiście 26 listopada, jednak w wielu sklepach, które znajdują się w galerii, wyprzedaże będą trwały również w sobotę. W przypadku niektórych marek można liczyć na rabaty nawet do -80%. Tego dnia Alfa będzie czynna do 22.00 a parking na terenie obiektu będzie darmowy. Za zakupy można będzie też dostać upominek.

"W tegoroczny Black Friday warto robić zakupy, skanować paragony i wybierać nagrody w aplikacji Sezam 2.0, ponieważ tego dnia mamy dla Klientów coś wyjątkowego – elegancką, pachnącą Świętami świecę w szkle. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 100zł (można połączyć maksymalnie 2 paragony) może odebrać 1 świecę, zupełnie za darmo! Liczba nagród jest ograniczona, każdy może odebrać tylko 1 świecę" - zachęcają przedstawiciele Alfa Centrum.

Wyprzedażowy weekend w Wysockiego Park Handlowy

Weekend wyprzedaży czeka też na klientów Wysockiego Park Handlowy. W większości sklepów natkniemy się na obniżki od 20% do 60%. Przykładowo: w Discounterra Kids przy zakupie minimum 3 szt. (powyżej 10 zł) można dostać rabat w wysokości 50% z kolei w salonie Gatta obowiązuje -30% na cały asortyment. Wiele promocji czeka na klientów także w pozostałych sklepach np. Big Star, Regatta, ONLY czy Leksus Gold.

Warto też przypomnieć, że od niedawna przy ul. Wysockiego otwarty został nowy sklep: Pierwszy sklep Action w Białymstoku już otwarty. Na klientów czekają promocje

Promocje także w Atrium Biała

Na zakupy w Black Friday warto też wybrać się do Atrium Biała. Galeria w tym dniu również będzie czynna o godzinę dłużej niż zazwyczaj, czyli do 22.00. Wyprzedaże w wielu punktach będą obowiązywały przez cały weekend. Spore obniżki czekają na klientów m.in. w sklepach Orasy, New Balance, Neonail, Homla, CCC, LEVIS czy SMYK. Rabaty obowiązują w prawie każdym sklepie, ale można też spodziewać się atarkcyjniejszych cen również w salonach usługowych i gastronomicznych.

W najbliższy weekend w Atrium Biała odbędzie się też Jarmark Rozmaitości, gdzie można będzie nabyć produkty regionalne i rękodzieło.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1159 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39