Bohater Jagiellonii w jedenastce kolejki

2024.05.21 16:31
Wiemy już, jak wygląda zestawienie przedstawiające najlepszych piłkarzy weekendu w PKO Ekstraklasie. W jedenastce kolejki są m.in. Benjamin Kallman czy Nahuel Leiva, ale w gronie wyróżnionych znajdziemy też jednego zawodnika białostockiej Jagiellonii.
Bohater Jagiellonii w jedenastce kolejki
Fot: Jagiellonia Białystok

Duma Podlasia rzutem na taśmę wywalczyła w Gliwicach punkt, dzięki czemu Żółto-Czerwoni pozostali na pierwszym miejscu w tabeli i przed ostatnią kolejką wszystko mają w swoich rękach. Jeżeli Jaga wygra domowe spotkanie z Wartą Poznań, to bez względu na wynik w meczu Śląska Wrocław zostanie mistrzem Polski.

W Gliwicach ważnego gola dającego remis zdobył w 90. minucie Jesus Imaz, który za swój wyczyn z końcówki wyjazdowego starcia trafił do oficjalnej jedenastki kolejki. Dla Hiszpana jest to już piąte tego typu wyróżnienie w trwającym sezonie.

Pełna jedenastka 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy
Mateusz Kochalski (Stal Mielec) - Jehor Macenko (Śląsk Wrocław), Jan Ziółkowski (Legia Warszawa), Radovan Pankov (Legia Warszawa), Mateusz Grzybek (Zagłębie Lubin) - Nahuel Leiva (Śląsk Wrocław), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Michał Rakoczy (Cracovia) - Jacek Podgórski (Korona Kielce), Benjamin Kallman (Cracovia), Michael Ameyaw (Piast Gliwice)

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1421 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39