"Być może pierwsza tura". Podlaski sztab kończy kampanię wyborczą Andrzeja Dudy

2020.06.26 16:34
Podlaski sztab kończy kampanię wyborczą Andrzeja Dudy.
"Być może pierwsza tura". Podlaski sztab kończy kampanię wyborczą Andrzeja Dudy
Fot: Ewelina Sadowska-Dubicka

Jak mówią podlascy sztabowcy Andrzeja Dudy przesunięcie wyborów z kwietnia na czerwiec dało im szerszą możliwość spotkań z wyborcami. A z tych są zadowoleni. Na finiszu kampanii chcieliby zachęcić do głosowania na swego kandydata tych niezdecydowanych.

- Przyszła kadencja pana prezydenta Andrzeja Dudy będzie w dużej mierze kontynuacją tego, co już miało miejsce. Będzie gwarancją podtrzymania programów społecznych, dużych inwestycji infrastrukturalnych, nie tylko tych mierzonych miliardami złotych, z których korzystają dziesiątki, setki czy miliony Polaków, ale też tych małych, lokalnych we współpracy z samorządami - mówi szef podlaskich struktur PiS Dariusz Piontkowski.

- Jestem przekonany, że zarówno tu, w województwie podlaskim, jak i w całej Polsce pan prezydent osiągnie najlepszy wynik, a być może uda się osiągnąć zwycięstwo w pierwszej turze - ma nadzieję Piontkowski.

- Polska jest podzielona na pół. Mam nadzieję, że my będziemy tą większą połową z Andrzejem Dudą. Mam nadzieję, że uzyska większą połowę głosów. Oby to się stało w pierwszej turze - próbował żartować poseł PiS Jarosław Zieliński dodając okrzyk "Andrzej Duda, pierwsza tura!"

Podlaski PiS przez kilka godzin, które pozostały do ciszy wyborczej, jeszcze zamierza prowadzić kampanię wyborczą. Będą rozdawane ulotki i gazetki z programem Andrzeja Dudy.

Sztab PiS zwrócił się również z apelem profrekwencyjnym przywołując słowa marszałek Sejmu, że "Dzień wyborów to dzień wszystkich mieszkańców, to w rękach wszystkich mieszkańców należy decyzja, komu oddadzą władzę. Tego dnia mieszkańcy to mają władzę".

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
1101 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39