Cały świat muzyki. Muzyczna podróż z okazji Dnia Dziecka w Operze

2022.06.03 11:10
W sali koncertowej przy ul. Podleśnej 2 już w niedzielę (5.06) odbędzie się wyjątkowe spotkanie muzyczne dla... najmłodszych. "Trzy światy" to niezwykła podróż przez trzy światy: świat muzyki klasycznej, rozrywkowej i instrumentów perkusyjnych.
Cały świat muzyki. Muzyczna podróż z okazji Dnia Dziecka w Operze
Fot: Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne

"Trzy światy" to propozycja dla najmłodszych fanów muzyki. Przygotowała je Opera i Filharmonia Podlaska z okazji Dnia Dziecka.

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły znaleźć odpowiedź na pytania: Czy można się dobrze bawić przy samym rytmie? Albo, czy da się namalować muzyczny pejzaż bez instrumentów perkusyjnych?

Muzycy Opery i Filharmonii Podlaskiej zabiorą małych słuchaczy w prawdziwą podróż przez trzy światy: świat muzyki klasycznej, rozrywkowej i instrumentów perkusyjnych. Wszyscy wybiorą się na różne kontynenty, by poznać bliżej nie tylko perkusję, bębny i werbel, ale także takie instrumenty jak fleksaton czy bongosy.

Na pewno będzie to spotkanie, które pobudzi kreatywność i wyobraźnię dzieci.

Pomysłodawcą oraz reżyserem wydarzenia jest Andrzej Makal. Wystąpią: Kinga Pancerz – prowadzenie, Andrzej Makal – prowadzenie, Dorota Markiewicz, Marcin Jadczak i Adam Krzyczkowski.

"Trzy światy" odbędą się w niedzielę (5.06), o godz. 11:00 w Sali Koncertowej na ul. Podleśnej 2.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1294 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39