Car Detaling Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa

ul. Kombatantów 2
15-110 Białystok

tel. 507 611 446
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00, kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 55036

W trosce o idealną czystość, a co za tym idzie perfekcyjny wygląd Twojego auta, wprowadziliśmy usługę detailingu, której celem jest przywrócenie wyglądu Twojego samochodu do stanu w jak najwyższym stopniu zbliżonego do fabrycznego. W zależności od kondycji samochodu oraz Twoich indywidualnych oczekiwań zaproponujemy Ci spersonalizowaną ofertę czyszczenia, renowacji oraz konserwacji pojazdu. Nasze usługi zdecydowanie podnoszą walory estetyczne i użytkowe pojazdu oraz przekładają się na wzrost wartości rynkowej auta.

USŁUGI:

KOMPLEKSOWY DETAILING
To najbardziej zaawansowana i zarazem skomplikowana usługa detailingu dla Twojego auta. Składa się z wielu etapów, a jego wykonanie zajmuje kilka dni. W procesie na lakier samochodu nakładane są, co najmniej 3 warstwy specjalnie do tego celu dobranego przez pracownika wosku. Zamiast wosku można stosować kwarc.


Detailing wnętrza
Usługa skupiająca się na wnętrzu auta, obejmuje m.in. pranie podsufitki, foteli, wykładziny, boczków drzwi, czyszczenie i zabezpieczenie wszystkich elementów plastikowych oraz metalowych

Korekta lakieru
Renowacja powierzchni lakierniczej może być wykonana na wszystkich rodzajach powłok lakierniczych występujących zarówno na samochodach, motocyklach, czy łodziach.

Woskowanie
Zabezpieczenie lakieru woskami lub sealentami które utrzymują głębię lakieru oraz zapewniają kilkumiesięczną ochronę zarówno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – słońce, deszcz, jak i kurzem oraz brudem.

Zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową
Przełom w dziedzinie zabezpieczeń lakieru, kompozyt kwarcowy tworzy 100% przejrzystą powłokę ochronną, twardszą i bardziej odporną na zarysowania niż lakier auta. 

Zabezpieczenie felg
Usługa polega na dokładnym wyczyszczeniu felg i nałożeniu na nie specjalnego preparatu chemicznego potocznie nazywanego od swojej długiej żywotności "zbroją".

Zabezpieczenie tapicerki
Usługa polega na dokładnym wyczyszczeniu tapicerki i zabezpieczeniu jej specjalnym preparatem. Zawarte w nim nano cząsteczki impregnują każde włókno tkaniny

Zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową
Na przednią szybę samochodu nakładana jest specjalna substancja, która tworzy tzw. powłokę hydrofobową. Tego rodzaju zabezpieczenie poprawia widoczność.

Ozonowanie
Usługa polega na oczyszczaniu powietrza ze szkodliwych dla organizmu ludzkiego czynników takich jak: bakterie, grzyby i alergeny. Za jej pomocą usuniemy również ze swojego otoczenia wszelkie nieprzyjemne zapachy.

Renowacja skóry
Naprawa tapicerki, usuwanie zarysowań, pęknięć, przetarć, dziur. Usługa składa się z kilku etapów, w tym: oczyszczania, odtłuszczania, usuwania starej farby, szlifowania, uzupełniana ubytków, nałożenia podkładu.

Regeneracja kloszy reflektorów
Proces polegający na usuwaniu zarysowań i zmatowień na powierzchni kloszy lamp z poliwęglanu. Lampy stają się krystalicznie czyste dzięki czemu światło nie załamuje się i nie rozprasza, co wpływa na polepszenie pola widzenia kierowcy i bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.

Usługa Cabrio
Oczyszczenie oraz zabezpieczenie hydrofobowe dachów winylowych oraz brezentowych. Dzięki usłudze dach staje się odporniejszy na warunki atmosferyczne, w szczególności wodę i kurz.

Pranie dywanów

W celu rezerwacji terminu usługi oraz wszelkich pytań dotyczących Sietejko Car Detailing, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9.00-19.00

Car Detaling Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa
Car Detaling Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa
Car Detaling Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa
Car Detaling Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

Polecamy lokal
PIEROGARNIA
PIEROGARNIAul. Waszyngtona 32 lok. U06
15-269 Białystok


Więcej informacji
1195 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39