Charytatywna aukcja na rzecz chorych dzieci. Do kupienia są m.in. obrazy

2020.12.11 07:49
Obrazy, ale też szaliki czy torebkę można wylicytować na charytatywnej aukcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Pro Salute. Pieniądze ze sprzedaży powędrują na zakup bieżni rehabilitacyjnej dla dzieci z dystrofią mięśniową Duchenn'a.
Fot: materiały organizatora

Stowarzyszenie Pro Salute zachęca do udziału w aukcji charytatywnej na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową Duchenn'a (DMD). Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowej bieżni rehabilitacyjnej. To urządzenie, które dzięki ćwiczeniom opóżnia rozwój choroby, na którą nie ma żadnego leku.

Do wylicytowania są:

ZABIEG NA WŁOSY – BOTOX – Studio El stylizacja fryzur,
ORYGINALNA TORBA FIRMY MARELLA, prestiżowej firmy wchodzącej w skład włoskiego holdingu MaxMara Fashion Group,
ORYGINALNY SZAL FIRMY MARELLA, prestiżowej firmy wchodzącej w skład włoskiego holdingu MaxMara Fashion Group,
ORYGINALNY SZAL TYPU "KOMIN" FIRMY MARELLA, prestiżowej firmy wchodzącej w skład włoskiego holdingu MaxMara Fashion Group,
MARIA PIĄTEK - Wniebowzięta, kolaż na papierze, 30x40cm, 2014 r.,
ANNA WOROWSKA, fotografia z cyklu Trzeci Wymiar 30x20,
OBRAZ I WYKONANY METODĄ Intarsji wymiar - 15x15,
OBRAZ II WYKONANY METODĄ INTARSJI wymiar - 15x15,
REPLIKA BIŻUTERII GRECKIEJ,
ROCH URBANIAK - Plansza z oryginałami ilustracji użytych w książce "Papiernik -Targowisko Opowieści",
KATARZYNA WOŁKOWYCKA – Komplet 4 akwareli w antyramach,
W MARSZU - Litografia barwna z teki "Legjony Polskie" autorstwa Leopolda Gottliba, wymiar - 42x36,
OSTATNI STRZAŁ - Litografia barwna z teki "Legjony Polskie" autorstwa Leopolda Gottliba, żołnierza I Brygady L. P., wymiar - 42x40.

Licytować i kupować można tu.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

957 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39