POLECAMY
W piątek, 20 marca Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku pod kierunkiem prof. Violetty Bieleckiej po raz kolejny wystąpi w Grodnie.
Koncert odbędzie się na zaproszenie i pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w Grodnie w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej (Plac Janki Kupały). Początek o godz. 16. W repertuarze znajdą się utwory F. Chopina, St. Moniuszki, F. Nowowiejskiego i St. Wiechowicza.
opr. andy
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji