POLECAMY
Kierująca chryslerem potrąciła pieszego, który najprawdopodobniej nagle wtargnął na jezdnię. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W poniedziałek (13.04) o godzinie 20.10 dyżurny bielskiej policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na krajowej 19 w pobliżu miejscowości Chraboły. Mundurowi na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że bezpośrednio przed maskę chryslera kierowanego przez 43-latkę, w miejscu nieoświetlonym, najprawdopodobniej wtargnął idący poboczem drogi 48-latek. Mężczyzna nie posiadał żadnych elementów odblaskowych na ubraniu. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Stan trzeźwości 48-latka wykaże natomiast badanie krwi. Bielscy policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji