Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Ciekawi świata. Podróż na Ukrainę Zachodnią

2013.02.18 00:00
Ciekawi świata. Podróż na Ukrainę Zachodnią

Zdjęcia z obwodów tarnopolskiego oraz iwano-frankowskiego będzie można obejrzeć podczas najbliższego spotkania w ramach cyklu "Ciekawi świata". Poświęcone będzie ono Ukrainie Zachodniej.

W podróż zabierze Anna Wnuczko, studentka logistyki na Politechnice Białostockiej oraz wolontariusz i uczestnik dwóch praktyk zagranicznych organizacji Aiesec - w Rosji i na Ukrainie.

Od lat jest zafascynowana kulturą naszych wschodnich sąsiadów. Podczas spotkania zaprezentuje zdjęcia z obwodów tarnopolskiego oraz iwano-frankowskiego, opowie także o życiu na Ukrainie Zachodniej. Będzie można również spróbować kuchni naszych sąsiadów.

Więcej: Ciekawi świata - Ukraina Zachodnia

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas