Cillian Sheridan jedną nogą w Jagiellonii. Irlandczyk jest już w drodze do Polski

2017.02.27 19:05
Omonia Nikozja wydała zgodę na przejście Cillian Sheridana do Jagiellonii Białystok. Zawodnik prawdopodobnie jutro podpisze z podlaskim klubem kontrakt i jeszcze w tym okienku transferowym wzmocni szeregi wicelidera Lotto Ekstraklasy.
Cillian Sheridan jedną nogą w Jagiellonii. Irlandczyk jest już w drodze do Polski
Fot: Grzegorz Chuczun

Prawdopodobnie dobiega właśnie końca saga związana z przejściem Sheridana do wicelidera Lotto Ekstraklasy. Cypryjski klub poinformował na portalach społecznościowych, że z racji korzystnej oferty finansowej z Polski, zgodzi się na transfer swojego zawodnika.

Doniesienia te potwierdziła także wiceprezes białostockiego zespołu – Agnieszka Syczewska. Niestety piłkarz nie zdążył na najbliższy lot do kraju nad Wisłą i władze Żółto-Czerwonych zmuszone są poszukać Sheridanowi innego transportu. Czas nie gra na korzyść Jagi, gdyż już jutro (28.02) o północy kończy się okienko transferowe w naszym kraju.

28-latek to napastnik irlandzkiego pochodzenia, który mierzy aż 196 cm wzrostu. W trwającym sezonie strzelił w barwach Omonii Nikozja 9 goli w 27 meczach. Zanotował także 7 asyst. W przeszłości występował m.in. w Celticu Glasgow, CSKA Sofia i APOEL-u Nikozja.

Suma, jaką Jagiellonia zaoferowała za zawodnika, nie jest na razie znana. W związku z tym, że Sheridanowi wygasa w czerwcu kontrakt, mówi się o kwocie od 200 do 300 tys. euro.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1374 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39