Cinek rozdaje wejściówki. Up To Date Festival promuje się oryginalnym filmikiem [WIDEO]

2013.06.19 00:00
Ekipa Original Source Up To Date Festival słynie z oryginalnej promocji. Była już babcia Eugenia, teraz jest Cinek, chłopak w dresie i klapkach, który rozdaje wejściówki na imprezę.
Cinek rozdaje wejściówki. Up To Date Festival promuje się oryginalnym filmikiem [WIDEO]
Kadr z filmiku "Po pierwszej nutce..."

Original Source Up To Date Festival odbędzie się w dniach 20-21 września na Węglowej. To festiwal muzyki elektronicznej, hip-hopu i sztuk wizualnych, zainicjowany w 2010 roku przez środowisko białostockich działaczy kulturalnych i DJ-ów, skupionych wokół Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne. W trakcie trzech edycji festiwalu w imprezie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Od kilku tygodni organizatorzy ujawniają kolejnych artystów imprezy. Natomiast dziś w serwisie YouTube pojawił się filmik "Po pierwszej nutce...", którego bohaterem jest niejaki Cinek. Miał podlewać kwiatki w mieszkaniu swojej ciotki, tymczasem organizuje konkurs, w którym można wygrać karnety na festiwal. "Beatka czy Tupac? Kto był pierwszy? Kto pierwszy nagrał znany motyw muzyczny?" - dopytuje w charakterystyczny sposób Cinek.Podaje swój adres e-mail, na który można wysyłać odpowiedzi. "Na każden jeden meil odpowiadam osobiście" - zapewnia Cinek. Ci, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie mogą wygrać 5 podwójnych wejściówek na festiwal.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1051 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39