Co nowego w Heliosach? Na ekranach m.in. nowa komedia z Dawidem Ogrodnikiem

2024.01.11 08:21
Kino Helios przychodzi z nowym repertuarem. W tym tygodniu (12-18 stycznia) zaprezentuje na swoich ekranach premierowo produkcje "Fuks 2", "Wyspa Puffinów. Nowi Przyjaciele" i "Piepr*zyć Mickiewicza".
Co nowego w Heliosach? Na ekranach m.in. nowa komedia z Dawidem Ogrodnikiem
Fot: Kadr z filmu "Piepr*zyć Mickiewicza"

W najbliższym czasie będzie można zobaczyć premierowo:

"Fuks 2" w Galerii Alfa. Film przedstawia historię Macieja, bystrego dwudziestolatka, którego życie staje się nieprzewidywalne po randce, która prowadzi do spotkania z dwiema tajemniczymi kobietami. Mimo użyczenia przez tatę pieniędzy i samochodu na randkę, Maciek musi udowodnić, że odziedziczył brawurowy charakter po swoim ojcu, który w dniu osiemnastych urodzin dokonał nielegalnych czynów, zdobywając serce pięknej kobiety. Akcja filmu rozwija się wokół niebezpiecznych intryg, gdzie stawką są nie tylko wielkie pieniądze, ale również miłość. W obsadzie znajdują się znani polscy aktorzy, tacy jak Maciej Stuhr, Janusz Gajos i Maciej Musiał.

"Wyspa Puffinów. Nowi Przyjaciele" w Atrium Biała. Produkcja przedstawia historię dwóch młodych maskonurów, Oony i Baby, którzy stają przed wyzwaniem odnalezienia ostatniego Małego Jajka na Wyspie Puffinów przed zbliżającą się wielką burzą. W poszukiwaniach pomagają im starzy przyjaciele, lisek Flynn, królik May i ryjówka Mossy, a także nowi mieszkańcy, maskonurce Isabelle i jej brat Phoenix.

"Piepr*zyć Mickiewicza" w Galerii Jurowieckiej. Głównym bohaterem tej historii jest Jan Sienkiewicz, znany pisarz i wykładowca, który po wyrzuceniu z uczelni podejmuje pracę jako polonista w warszawskim liceum. Jego zadaniem staje się opieka nad klasą II B, złożoną z zbuntowanych i odpornych na wiedzę uczniów, uznawanych za wyrzutki. Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i niekonwencjonalne pomysły, postanawia rzucić wyzwanie tej skazanej na wykluczenie grupie. W roli głównej występuje Dawid Ogrodnik.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 12 - 18 stycznia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 12 - 18 stycznia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 12 - 18 stycznia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1036 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39