Co to była za noc! Young Leosia wystąpiła na Młynowej [ZDJĘCIA]

2024.06.14 20:18
Na Młynowej wystartował sezon koncertowy. W czwartek (13 czerwca) na scenie wystąpiła Young Leosia. Raperka wystąpiła po raz pierwszy w naszym mieście.
Co to była za noc! Young Leosia wystąpiła na Młynowej [ZDJĘCIA]
Fot: RoobiShot

Sezon koncertowy na Młynowej rozpoczął się z wielkim rozmachem. Na scenie wystąpiła niezaprzeczalna obecna gwiazda młodego pokolenia - Young Leosia. Za tym pseudonimem kryje się Sara Sudoł, polska raperka i DJ-ka, która mimo młodego wieku, w szybkim tempie osiągnęła ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej. Dowodem na to była chociażby ogromna ilość fanów, którzy zjawili się na Młynowej, aby posłuchać utworów uwielbianej raperki na żywo. Przy hitach Young Leosi bawili się zarówno młodzi, jak i dorośli. To wydarzenie niezaprzeczalnie przyniosło to, na co liczyli wielbiciele Młynowej - koncert z muzyką na żywo pod gwiazdami w niepowtarzalnej atmosferze.

Zabawa trwała aż do białego rana, bowiem po zakończeniu koncertu obyło się pierwsze w tym sezonie silent disco. Każdy z uczestników imprezy otrzymał zestaw słuchawek, dzięki którym mogli słuchać setów muzycznych różnych DJ-ów. Każdy, kto przybył na miejscu mógł tradycyjnie skorzystać z dostępnych na miejscu food trucków oraz drink barów.

Jednak to nie koniec tego, co przygotowała dla białostoczan Młynowa w tym sezonie. W każdy wtorek odbywają się "Taneczne wtorki", gdzie każdy może wypróbować swoich umiejętności tanecznych. Najbliższe spotkania z tańcem odbędą się 18 czerwca oraz 25 czerwca. Z okazji trwających rozgrywek mistrzostw Euro 2024, Młynowa zaprasza na transmisje meczów na wielkim ekranie. Tradycyjnie, Młynowa zaprasza również w każdy piątek i sobotę na "Weekend na Młynowej", który będzie trwał aż do końca sezonu wakacyjnego.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

718 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39