Coś dla miłośników solidnej dawki grozy. Wakacyjny Maraton Strachu w Heliosach

2023.07.25 13:27
W białostockich kinach Helios w najbliższym czasie odbędzie się Wakacyjny Maraton Strachu. Zostaną zaprezentowane 4 kinowe hity, które przedstawiają historię o zaświatach, demonach, opętaniu i zagadce. Będą nimi "Mów do mnie", "Wiedźma", "Służka" i "Wkrocz w ciemność".
Coś dla miłośników solidnej dawki grozy. Wakacyjny Maraton Strachu w Heliosach
Fot: Materiały prasowe
Kadr z filmu "Wkrocz w ciemność"

"Mów do mnie" z 2022 roku, przedstawia historię grupy przyjaciół, która organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Rytuał polega na podtrzymaniu dłoni i wypowiedzenia słów “mów do mnie” przez maksymalnie 90 sekund. Po wykonaniu tych czynności, uczestnik oddaje swoje ciało we władanie demona. Gdy jedna osoba łamie tę zasadę, życie wszystkich zaczyna zmieniać się w koszmar.

"Wiedźma" to film z 2019 roku. Opowiada mroczną historię opętania. Głównym bohaterem jest zbuntowany nastolatek Ben, który podczas wakacji u ojca zaprzyjaźnia się z sąsiadami. Młoda rodzina wydaje się być uprzejma, jednak tak naprawdę skrywa przerażające tajemnice.

"Służka" to film z tego roku. Przedstawia opowieść o porwaniu młodej kobiety przez tajemniczego demona. Aby ją uratować, jej przyjaciele muszą wniknąć w pradawne rytuały, otwierające wrota do piekieł.

"Wkrocz w ciemność" jest najnowszym filmem z obecnego roku. Finałowy film przedstawia historię młodej matki, która od pięciu lat zmaga się z poczuciem winy po zaginięciu jej synka. Pewnego dnia otrzymuje niezwykłą propozycję, która może rozwiązać zagadkę zniknięcia dziecka, jednak za tę szansę może zapłacić przerażającą cenę.

Wakacyjny Maraton Strachu odbędzie się w piątek (28.07) w kinach Helios w Centrum Alfa, Galerii Białej i Galerii Jurowieckiej.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1213 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39