Czarny Piątek w Teatrze Dramatycznym. Można kupić bilety w atrakcyjnych cenach

2022.11.24 12:00
Wielbiciele teatru w Czarny Piątek mają okazję kupienia biletów na sztuki Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w specjalnej cenie.
Czarny Piątek w Teatrze Dramatycznym. Można kupić bilety w atrakcyjnych cenach
Fot: Teatr Dramatyczny w Białymstoku

Blach Friday, czyli Czarny Piątek to okazja do zakupów w dużo niższych cenach. W większości sklepów można znaleźć plakaty informujące o obniżkach cen. Promocje będą też w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki. W ramach rabatowego szaleństwa wszyscy miłośnicy sztuki mają szansę kupić bilety dużo taniej niż zazwyczaj.

Tylko w piątek, 25 listopada, bilety na spektakle prezentowane w listopadzie i grudniu 2022 r. będzie można kupić w promocyjnej cenie 40 zł. W tym czasie wystawiane będą: "Bóg mordu", "Boeing, Boeing", "Inwazja", "Kopciuszek", "Chłopcy" oraz "Pomoc domowa".

– Mam nadzieję, że nasza bogata i różnorodna oferta szczególnie zainteresuje osoby, które rzadko odwiedzają teatr. To też dobra okazja, by kupić mikołajkowe prezenty dla rodziny i znajomych w atrakcyjnych cenach – powiedział Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego.

Sprzedaż rozpocznie się w piątek na stronie Teatru Dramatycznego już minutę po północy i będzie trwać cały dzień. Między godz. 14.00 a 20.00 promocja będzie obowiązywała także w Kasie Teatru (Białystok, ul. Suraska 1).

Promocyjna cena nie dotyczy jedynie biletów na spektakl sylwestrowy w dniu 31 grudnia.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1233 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39